Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A felszínesség, csinos kinézet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A felszínesség, csinos kinézet valamint az intelligencia mennyire függ össze?

Figyelt kérdés
Sok nőt ismerek, akik eléggé felszínesek és nagyon csinosak. Viszont azt vettem észre, hogy eléggé buták, nem az okosabb nők közé tartoznak. Szerintetek lehet összefüggés ezek szerint. Nyilván van kivétel, de ha átlagot, többséget nézzük
2013. dec. 4. 17:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem


sok csúnya és buta nő létezik, de te ezt figyelmen kívül hagyod

2013. dec. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Távol vannak, mint én meg a szerelem :D
2013. dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az összefüggés valószínűleg ott leledzik, hogy bizonyára sokan akarnak kompenzálni ezzel.
2013. dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1-es Nem úgy értem, a csinosságot, hogy szép. Hanem csinosan öltözködik stb, de attól még lehet bűn ronda.
2013. dec. 4. 17:33
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen, magyarázd csak be magadnak, h aki szép, az azért nem akar veled járni, mert sík hülye!
2013. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
inkább most a felszínességen van a hangsúly, tehát a butábbak a felszínesebbek?
2013. dec. 4. 17:37
 7/13 anonim ***** válasza:
0, semennyire.
2013. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ez csak látszatkorreláció. minthogy "egy évben megnövekedett a fagyifogyasztás mértéke, és ezzel egyidejűleg a bűnözés is. következtetés: a fagyi miatt nőtt meg a bűnözés".

mondjuk aki ad a saját maga külsejére (ergo: csinos), az nyilván felszínes olyan mértékben, hogy elvárja a másik féltől, hogy az is adjon magára. az ész meg a csinosság kapcsolata meg... hát, az meg aztán olyan, mint a röplabdázó bálna. nem létezik. nem a külsőtől, vagy az arra ráfordított időtől függ az ész. sőt, ami azt illeti, aki tesz azért, hogy csinosabb legyen, annak van annyi esze, hogy rájöjjön, ezzel a saját maga életét könnyíti meg. legalábbis szerintem. aki túlzásba viszi, az viszont nyilván ezzel akar kompenzálni, hiszen ha ésszel és személyiséggel nem, talán a kikent-kifent külsővel igen... nem tudom, ezt az oldalát az életnek még nem ismertem meg.

2013. dec. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A felszínesség és az érzelmi intelligencia (EQ) kapcsolata lehet érdekes, a hagyományos intelligencia szerintem nem befolyásolja azt, hogy ki mennyire felszínes. A csinos kinézet pedig mit jelent? Ápoltság, szépség, odafigyel a külsejére, sportol, kozmetikushoz jár, műkörme van? Én olyan közegben mozgok, ahol rengeteg fiatal okos ÉS szép nő van, fontos nekik, hogy ápoltak legyenek, de a jóízlés határain belül maradnak, nem esnek túlzásba és elsősorban a szellemi teljesítményre fókuszálnak, nem pedig a külső a döntő.
2013. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 QueenRavenna ***** válasza:
Mit értesz a csinosság alatt? Visszafogott letisztult elegancia vagy mindent kidobós kihívó öltözet? Mert az előbbinél nem feltételezem annyira a felszínességet, mint az utóbbinál. Az előbbiek inkább szoktak intelligensebbek lenni.
2013. dec. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!