Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány, akit nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akit nem lehet hova tenni, a reakciói szinte egyértelműek, a megnyilvánulásai nem, miért?

Figyelt kérdés

Ha meglát zavarba jön, van hogy elsiet mellettem (vonaton) ha köszönök neki, kenyérre lehetne kenni, de akkor is elsiet.

Ha le akar szállni, inkább nem előttem teszi, hanem a másik vágányban.

Nem tud rám nézni, csak jobbra és balra.


Ha viszont beszélgetünk, ő semmire nem emlékszik, teljesen jelentéktelenül érzem magam mert egy jéghegy a lelkiállapota. Lehetetlen bármilyen érzelmet is kicsikarni belőle.


Nem fogunk összejönni ha ez a kérdés, mert ritkán találkozunk, de egyébként régen szerettük egymást, csak ő megunta ezt az egészet. (mint itt, hogy nem történik semmi)


Engem inkább az érdekel, hogy ezt az egészet lezárjam, csak jó lenne tudnom azt, hogy ezek a reakciók mit jelentenek.


Elég erőt és legfőképp időt pazaroltam arra, hogy ez így összejöjjön, de teljesen olyan volt az egész, hogy amit az egyik nap felépítettem, másnapra lerombolódott. Mintha egy vonattal mennél, és mindig ugyanott szállsz fel, és emiatt sose haladsz.



2013. dec. 4. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Bejössz neki, de próbál máshogy cselekedni. Neked kell lépni!!! Jó hogy megunta.:S

Légy tökös és lépj, mert nyitva a kapu.

2013. dec. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem valószínűbb, hogy már nem akar veled semmiféle kapcsolatot tartani
2013. dec. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úr Isten! Mintha csak magamról olvasnék...


Hidd el,nagyon nagyon bejössz neki,csak egyszerűen fél,hogy nem elég jó Számodra.


És én is annyira félek,hogy a másik fél lassan feladja ezt a szélmalom harcot...Belül pedig felemészt a dolog,minden gondolatom Ő, sírok miatta és hiányzik...

2013. dec. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

és LÉPJ!

olyan helyzetet próbálj teremteni,ahonnan nem tud ,,menekülni"!

2013. dec. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem bejössz neki, mostmár csak neked kell lépnii.!:DD
2013. dec. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

örülök hogy azt gondoljátok hogyha lépnék jó lenne.


De én ilyet már csináltam.

Szülinapjára is felköszöntöttem.


100%-ra tudnia kell hogy szeretem. Beszélgettünk a múltkor.


De akármit csinálok, egyszerűen mintha másnap mindig "restart"-olna a dolog. Ő képtelen bárhogy bármikor kezdeményezni, és értem hogy nekem kell, de én már sokszor megtettem.


Ez most olyan, mintha beszélgetnétek telefonon valakivel. Jól elbeszélgettek minden, de csak akkor ha te hívod őt. Ő önszántából sose fog hívni.


Olyan dolgot nem tudok tenni, amivel elérném azt, hogy ő is csináljon valamit valamikor.


Szóval ha a belső megérzéseimre kell hallgatnom egyértelmű hogy szeret, de kimutatni, vagy keresni vagy valamire sose lesz képes.

2013. dec. 6. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!