Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túl fura vagyok? Vagy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl fura vagyok? Vagy azt hiszik nem vagyok százas? 15/L

Figyelt kérdés

Szóval a korosztályomban lévő fiúk általában észre sem vesznek. Barátilag se, sehogy se. Nem gondolom, hogy azért mert ronda vagyok, mert átlagos kinézetű (mint én) olyan lányokkal is barátkoznak, vagy éppen többet is akarnak tőlük. Tényleg, néha még szerintem is furán viselkedem, de azért annyira nem. Szerintem annyira nem fura hogy mindig van nálam kiskanál (az mindig jól jön!), meg sokszor olyan vicceken nevetek amik mások szerint nem vicces, pl én szakadok a nevetéstől a Monty Pythonon, az ismerőseim meg csak néznek, hogy ez nem vicces. Meg oké lehet hogy fura kifogásaim vannak házi feladat hiányra (megette a kutyám mert kutyakajának nézte stb), meg az is igaz hogy kémián nem figyelek hanem inkább olvasok (Agatha Christie, imádom a krimiket!). Az egyik barátnőm szerint furán öltözök, általában acélbetétes bakancsot, szakadt nadrágot (mindig veszek alá valami élénk színű harisnyát pl kéket, kiv. nyáron), olyan pólókat amikre vicces feliratokat nyomtattatok (tesin van egy olyan feliratu polom hogy: Keep calm bro, this is P.E., not the Olympics :D) az egyik kedvenc pólómon egy pizza van és az van ráírva hogy "So hot!". Amugy nem vagyok elhizva vagy ilyesmi, rendszeresen járok kosarazni (magas vagyok)... És sokat szoktam rajzolni.

Ilyesmiket: [link]



2013. dec. 4. 19:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
De szépen rajzolsz.:)
2013. dec. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
ezt te rajzoltad ?
2013. dec. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Az én mércémmel mérve normális vagy.
2013. dec. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak nincs olyan ember a környezetedbe akinek hasonló a világa a tiédhez, én sok hasonló stílusú emberrelé találkoztam/ismerkedtem meg, szerintem nem furák, csak egymást jobban megértik, mint a többséget
2013. dec. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Király arc lehetsz, bírlak :D
2013. dec. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

"megette a kutyám mert kutyakajának nézte stb" - valóban nem túl humoros kifogás, de 15 évesen még bőven elmegy.

Sose komolyodj meg egyébként, sokaknak bejönnek a vicces lányok, csak még nem értékelik... :)

2013. dec. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy fura :D 15 éves létedre szerintem jóval megelőzöd a korodat viselkedésben :D Jó fej lehetsz :) Amúgy engem sem vesznek észre sehogy sem a csajok...Pedig azok szerint, akik ismernek nagyon jó fej vagyok :/
2013. dec. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
67%
egyedi vagy szerintem kicsit dobsz a külsődön úgy hogy nem adod fel ezt a király stílust hanem nőiesebb leszel viselkedésre is mert lehet hogy kicsit túl gyerekes a viselkedésed és nem lehet komolyan venni téged mint egy nőt akire ráhajtanak
2013. dec. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Egy idő után kifogytam a házi kifogásokból.:/ Volt már 1 hónapig hogy eltűnt a cuccom, ellopta a bátyám (amugy egyke vagyok), otthonhagytam, suliban hagytam, de a legőszintébb az az volt hogy nem volt időm szünetben lemásolni:D
2013. dec. 4. 19:13
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Wááá, ezt te rajzoltad? :)
2013. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!