Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj van velem, fejben és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj van velem, fejben és testben sem vagyok százas, lehet-e így barátnőm?

Figyelt kérdés
Külsőre nem vagyok helyes és van egy betegségem is, ami miatt nagyon gátlásos vagyok. Mikor nem volt ez a betegségem akkor is gátlásos voltam, mert csúnya vagyok és nem is mertem kezdeményezni lányoknál, hiszen nekik úgy sem lennék sosem elég jó, de mióta van az a betegségem azóta még inkább gátlásosabb és hitetlenebb lettem, szinte reménytelennek látom, hogy valaha is olyan barártnőm legyen, akivel testileg-lelkileg tudunk vonzódni egymáshoz. Egy valamire vágyom, egy lány barátra, akinek bármi elmondhatok és , aki nekem is elmondhat bármit, ha mondjuk valami fiúval kapcsolatban tanácsot kér vagy, ha a profilképéről kér ki tőlem véleméényt, hogy melyiket tegye fel vagy csak úgy együtt egy jót hülyülgetni, nevetgélni. Lehet furán hangzik, de én remélem, hogy fiú-lány barátság lehetséges, ha már esélytelen vagyok a betegségem miatt a lányoknál, legalább lenne mégis egy lány, aki így is elfogad legfeljebb barátjaként. :)
2012. nov. 30. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Számtalanszor gondoltam, hogy ilyen kérdésre nem fogok válaszolni. Képtelenség, hogy valaki ennyire megalázza magát. Nem is válaszolok.

Azért ha valamiben segíthetek írj privit.

2012. nov. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mi az a betegség?Esetleg tudsz képet küldeni?
2012. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagyunk így egy páran,de szerintem túl erős barátságra ne számíts velük,inkább fiúkba bízz meg és velük barátkozz.
2012. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te abban hiszel, hogy nem lesz barátnőd és hogy reménytelen vagy külsőre és belsőre. Mindenki az,amiben hisz.
2012. nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Aelyon ***** válasza:
27%
Nem, de vehetsz egy macskát.
2012. nov. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!