Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A jóképű fiúk nagyrészének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A jóképű fiúk nagyrészének nincs humorérzéke vagy csekély?

Figyelt kérdés
Eddig kb egy igazán helyes fiúval talàlkoztam, aki mellett nem lehetett nem röhögni, a többiek meg szinte untattak, mintha azt hinnék hogy meglátom a külsejét ès egyből akarom, neki meg semmit sem kell tennie.
2013. dec. 4. 21:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én, már is megcáfoltam ezt az elméletet:D
2013. dec. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
szintén cáfolok ;) :D
2013. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Sokaknak van humorérzéke, az más kérdés, hogy a nők 90%-a az idétlenkedést nevezi humornak, a tényleges kifinomult humor helyett.
2013. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
3. Tipikus kretén vagy, aki egyáltalán nem is vicces, csak előadja magát.."Kifinomult humor" - Hova sz.rjak:D
2013. dec. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Xd én jóképű vagyok, meg humoros is, legalábbis ezt mondják :)
2013. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

"3. Tipikus kretén vagy, aki egyáltalán nem is vicces, csak előadja magát.."Kifinomult humor" - Hova sz.rjak:D"


Az emberek általában a wc-be szarnak, miért eddig hova szoktál?

Egyébként tudod milyen egy tipikus kretén? Már az is önmagában vicces, amikor egy alapvetően ostoba és modortalan ember mint te elkezd olyan fogalmakkal dobálózni, aminek a jelentését nem ismeri. Egyébként megnyugtatlak, nem vagyok kretén, az IQ-m és a pajzsmirigy hormonjaim alapján sem.

2013. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Igen, tudom mi az a kretén tesókám..


Attól, hogy próbálsz nagy szavakat használni, még nem leszel okos. A legtöbb ember aki az IQ-t emlegeti, egyáltalán nem lángelme. Szóval nem kell előadni magad, meg sírni. Kevés vagy:D

2013. dec. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

#6: azért arra a kifinomult humorra még gyúrni kéne.

Nem akarsz te sokat? Jóképű, jó humorral?

Én pasiként már eljutottam odáig, hogy a lányokkal szembeni egyetlen követelésem, hogy születésük pillanatától fogva lányként éljenek...

2013. dec. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Költőnő? ***** válasza:
nekem van pár (nem csak általam helyesnek tartott) pasi haverom/barátom és csillagos ötös a humoruk :)
2013. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Jaj milyen indulatokat szült a kis kérdésem, de, hogy igazságos legyek, egyikőtök sem humoros, és nincs visszafeleselés.
2013. dec. 4. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!