Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden lány azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány azt mondja, hogy a fiúknak csak a lányok melle/feneke/azaz alakja számít. Tényleg így van?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 21:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha csak szexre utaznak, akkor valószínűleg igen.
2013. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A 99%-nak 99%-ban a lány alakja számít. Sokan tagadják, de hazudnak. Persze, persze, számít a belső is, de csak akkor, ha a külső megfelelő. Pl. valaki, aki a vékony lányokat szereti, mikor jönne össze egy nagyon elhízottal, még akkor is, ha amúgy irtó kedves csaj? Vagy akinek a teltkarcsúak tetszenek, mikor választana egy elöl, hátul laposat? Maximum ha már tényleg úgy érzi, hogy senkinek nem kell.

Ezek a tények.

2013. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Számít a hölgy alakja IS, de sok minden más is. Az utóbbi időben már nagyon ritka, ha el lehet velük normálisan beszélgetni dolgokról, a hosszabb ismerkedésnek (udvarlásnak) meg gyakorlatilag nulla az esélye.

Ha én azt mondom, hogy beszélgessünk, ismerjük meg egymást, akkor a kiszemelt hölgyemény másnap (de max 1-2 hét) már továbblép, gyakorlatilag halad tovább a következő jelöltjéhez. Egyszerűen ha gyorsabb tempót diktálok, akkor az előrébb szokott vinni (bár milyen szempontból ugye...). Én márpedig szeretek ismerkedni, nem azért akarok barátnőt, hogy legyen. Ennél többre vágyok. Így aztán csak akkor látom értelmét belekezdeni egy kapcsolatba, ha tényleg szimpatikus a hölgy, és hosszútávon lehet vele tervezni. Egymás ámításának és a kapcsolat-függőségnek sincs értelme...

2013. dec. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13-as vagyok, azt elfelejtettem odabiggyeszteni hogy 24 éves férfi fejjel gondolkodok így.
2013. dec. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Narp.


Az első, amit megnézek az arc, utána az alak (összhatás, legyen arányos stb.). Mell, fenék sokad rangú tényezők, ha szeretem a lányt, akkor mindenestől szeretem. De én férfi vagyok és nem fiú.

2013. dec. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Számít, hogyne számítana, ha nem tetszik a lány oda sem megyek hozzá. De ahhoz a testhez kell egy kedves arc is.

És amennyiben egy idióta lapul a szépség alatt akkor csak szex jöhet szóba :)

2013. dec. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak annyira számít nekünk a lányok külseje, mint a lányoknak a miénk ;) Ezt tartsd észben!
2013. dec. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!