Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után mondtátok ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mondtátok ki a szerelmeteknek hogy szeretitek? Ki tette meg először?

Figyelt kérdés
Hogy megy ez? Egyszer csak így ültök egymás mellett és akkor az egyik megszólal hogy "szeretlek"? Mert én senkinek sem szoktam mondani, csak így utalva rá, meg másoknak úgy hogy e/3. személyben "Úgy szeretem xy-t", de így soha senkinek. Félek hogy a most alakuló kapcsolatomban lesznek ezzel gondok és azt hiszi majd hogy nem szeretem.. De hogy lehet ilyet megmondani? Így utalgatva gubancosan meg tudom megilyenek de hogyan lehet kimondani hogy "szerelmes vagyok beléd" meg ilyeneket, meg hogy "te vagy a legfontosabb nekem", stb..
2013. dec. 5. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
már akkor kimondtuk egymásnak mikor még csak barátok voltunk :)
2013. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
amikor elhagyott :)
2013. dec. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oké de konkrétan részletesen... szóval milyen szituációban, szóhasználattal
2013. dec. 5. 22:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Amikor én elkezdtem járni a barátommal, akkor az elején nekem is ilyeneken járt az eszem. Elsőnek én hoztam fel a témát, meséltem neki, hogy pár nappal a randink előtt a barátnőim arról faggattak, szerelmes vagyok-e. Erre ő kíváncsian megkérdezte, hogy mit válaszoltam. De akkor még nem voltam szerelmes. Pár hét után viszont elutaztam egy pár napra nyaralni, ezalatt nagyon sokat beszéltünk telefonon. És akkor kérdezte az egyik nap, hogy ha most megkérdeznének a csajok, mit mondanék. Én akkor mondtam neki először, hogy szeretem. Aztán mondta ő is, hogy azért kérdezte, mert már ő is többet érzett. Azóta meg napi szinten mondjuk egymásnak. Nekem jó érzés kimondani, hogy ő a mindenem.

Szóval az első alkalom az mindenkinek más - ebben is. Addig semmiképpen se mondd, amíg nem érzed azt. Utána pedig csak ki kell várni egy alkalmas pillanatot, amikor kettesben vagytok, meghitten. Aztán majd jönnek a szavak maguktól, nyugi :)

19/L

2013. dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 NowaSter válasza:

egyszeruen elmondod neki akkor mikor ossze vagytok bujva, hogy nagyon bolodg vagy vele es hogy szereted. nem kell a sok korites. egyszeruen elmondod neki, nem kell tulgondolni.

egyszeru es nagyszeru. hajra.:D

2013. dec. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 NowaSter válasza:
es nem kell uton-utfelen mondani. monhatjatok egymasnak csak ha a nap minden orajaban.mondod akkor elertektelenedik
2013. dec. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tudom én nem vagyok "szeretlekriban.c":D ha értitek.. aki sokat mondja.. hanem mondom kb még senkinek nem mondtam soha
2013. dec. 5. 22:45
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a barátom mondta először, akkor voltunk együtt három hónapja pont, adott egy kis ajándékot aztán agyon ölelgetett, és láttam rajta, hogy nagyon zavarban van, aztán rám nézett, mondta a nevem, és hogy szeret. Aztán utána este/éjszaka még rengeteg ilyesmit, előtte ő is ilyen gátlásos volt ebben, mint te, és még sose mondta korábban senkinek ezt ő se, de szerintem igazából mindegy teljesen, hogyan mondod, az a lényeg h csak akkor mondd, ha tényleg úgyis érzed.

Azóta mi minden nap mondjuk egymásnak, többször is általában, és ettől nem lesz elcsépelt, mindig hatalmas öröm hallani és mondani is. :))

2013. dec. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!