Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy felnott magabiztos ferfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy felnott magabiztos ferfi, zavarba johet attol hogy tudja hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
mi a kivalto ok?

2013. dec. 6. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én felnőtt, magabiztos vagyok és nem jönnék zavarba, de örülnék neki. Szerintem aki kellően komoly és határozott az nem jön zavarba ilyentől.:)
2013. dec. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ, hogy Te mennyi idős vagy. Én pl 22 éves vagyok. Mármost ha egy 10 éves picilány mondja, hogy tetszek neki, csak jót mosolygok rajta. De ha mondjuk egy 17 éves lány mondja ugyan ezt, attól már bizony zavarba jövök, mert hát ott már el tudnék valamit képzelni ugye. :)
2013. dec. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!