Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha el szeretném mondani egy...

Ha el szeretném mondani egy lánynak hogy tetszik, akkor milyen módon tegyem? Ha magabiztos vagyok és oda megyek hozzá, azzal nem csinálok hülyét magamból?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy van egy lány akit látásból ismerek, meg tudom a nevét,ő is ismer névről,és nagyon tetszik de hogy mondjam el neki. Olvastam már itt olyanokat hogy a határozottság a lényeg. Vagyis legyek nyílt,és mondjam meg neki hogy szerintem milyen szép és hasonlók(nyilván nem így)?A filmekben ez mindig hat,de mekkora az esélye hogy a való életben is?Mondjuk még ha működne is, akkor sem hiszem hogy valami sablon szöveggel,amit már biztos ezerszer hallott.(mert tényleg nagyon szép,akár valami modell is lehetne,a hozzá hasonlók pedig biztos hogy rengeteg olyan pancsert küldtek el,mint én.Nem vagyok túl tapasztalt ezen a téren)Viszont nem szeretném elrontani a lehetőségem mert ezt csak egyszer lehet eljátszani.Veheti akár letámadásnak is,de szerintem ha látja a magabiztosságot, hogy valaki oda mert menni hozzá,az csak számít valamit?Most épp nincs senkije,de vajon meddig?Ezért sem szeretnék túl sokat várni.Szerintetek vállaljam be és kockáztassak,vagy hagyjam és legyek türelmes,hátha történik valami?(Mint már írtam,jó lenne biztosra menni valahogy,viszont az sem megoldás hogy nem csinálok semmit)Előre is köszönet a segítségért.
2013. okt. 25. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha vársz, akkor más elveszi feleségül.
2013. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hívd el valahova

ha tetszel neki igent fog mondani

ha nem, legalább ez is kiderült

nincs mit vesztened

2013. okt. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ne szarakodj annyit
2013. okt. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sablon szöveg? Szerencsére ma már a "szia cica, van gazdád?" a sablon szöveg. Ezzel szemben, ha szemeztek és akkor indulsz meg felé, tehát tudja, hogy oda mész és nem csak hátulról megbökdösöd a vállát. Aztán megmondod neki, hogy eléggé szimpatikusnak találod, nincs-e kedve találkoznia valamikor, hogy jobban megismerhesd.


Ez egyenes, látja, hogy te elszántan mész oda és nem csak odaböfögsz neki, hogy jó a segged mikor elmegy melletted. Sokkal többre értékeli.

2013. okt. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!Akkor menjek oda hozzá,és lesz ami lesz?Elvégre csak így tudhatom meg,nem?
2013. okt. 25. 22:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Így van. Odamész és szépen elmondod és megkérdezed amit kell. Ha nem beszélitek meg egyből akkor elkéred a számát és felhívod. Nem faszbúkon írsz rá, mert abból beszélgetés lesz és kilövitek a témákat a találkozóról.
2013. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!