Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek összejöjjek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöjjek az osztálytársammal?

Figyelt kérdés

Egyszer szerelmet vallott nekem, de akkor elutasítottam, mert más tetszett, meg mert az osztálytársam. Azóta már "kevertünk" néhányszor, és most megint itt tartunk, hogy lépni kellene valamit, mert megint szeret, és én is érzek iránta valami, csak túl fura lenne. Egy osztályba járunk, sőt, egymás mellett ülünk.

1. Egészséges ennyit együtt lenni? Egyfolytában?

Félek, hogy elvonná a figyelmemet órákon, meg ilyenek.

2. Az osztályom pletykás, mindenbe beleütik az orrukat.. Ti belemennétek így is.

3. És ha szakítunk? Az rohadt kellemetlen.

4. Szex... Mi van ha a suliban szóba kerül a téma, vagy ott "indul be" valamelyikőnk. Annyira rossz, hogy az egyetlen fiú, aki most tényleg bejön, az osztályomba jár. -.-

Tizenegyedikesek vagyunk. Mit tennétek a helyemben? :D


2013. dec. 6. 17:14
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele.Ahogy te is mondtad elöször is elvenné a figyelmedet az órákról másodsorba ha járnátok majd pedig szakitanátok kellemetlen lenne szakitás után minden nap látni.szerintem
2013. dec. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fogod bánni ha nem adsz egy esélyt a dolognak.
2013. dec. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!