Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam, vagy próbáljam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam, vagy próbáljam meg megszerezni? (lent az egész történet )

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit tegnap ismertem meg, ő 19, én 14. Nagyon kedves, aranyos, jó fej, cuki, stb.. volt, már számítottam valamire, mikor kiderült, hogy barátnője van. Eléggé csalódott lettem, ma bejelöltem facebookon, amint visszaigazolt, rám is írt és azóta beszélünk. Nyomult rám miközben barátnője van. Hogy is van ez?!

2013. dec. 6. 19:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
maradj a kis seggeden még 14évesen!!!!
2013. dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
SZEREZD MEG HÁT MIND!
2013. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Úgy van ez, hogy ki szeretne használni, a pasi bunkó.

Még is milyen ember az, aki úgy flörtöl mással, hogy barátnője van? Jó, biztos nem. Tehát vagy választasz: fejet ugrasz az ismeretlenbe, ami elég átlátszó, vagy keresel egy normális srácot...

2013. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Húzd meg magad, és tartsd tiszteletben a párkapcsolatát. Egyszóval:

KOPJ LE RÓLA!

2013. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#1 majd én azt tudom, el lehet menni, ha nem tetszik valami, csókollak:*

#2. JOJOJOJOOOO:D:D:DDDD

2013. dec. 6. 19:29
 6/13 A kérdező kommentje:
Húzzam meg magam?:) Ma délután tudtam meg de ne zavarjon. Normálisan nem lehetne válaszolni?:)
2013. dec. 6. 19:30
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha 19 évesen 14 évessel foglalkozik, és barátnője is van, akkor erkölcsileg egy nulla.
2013. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

És az miért fontos, hogy mikor tudtad meg?

Ha ténylegesen is belemész ebbe a hülyeségbe, és "megszerzed" a plátói szerelmed, akkor jobb ha tudod, hogy az emberek szemében szajhának leszel elkönyvelve, ami igen szép jelző egy 14 éves kislánynak.

2013. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Költőnő? ***** válasza:

több okból sem javasolnám

1, ő elvileg már nagykorú, "felnőtt" (bár a viselkedése pont nem erre utal), te meg még gyerek

2, barátnője van, de közben egy gyereket szédít (ez szted mit vetít előre a jövőre nézvést?)

3, Ha már benne nincs tartás és gerincet még nyomokban sem tartalmaz, azért Te csak tartsd tiszteletben h neki kapcsolata van (persze, tudjuk, h táncba vinni aki maga is táncolni akar, de ez csak mentegetőzés azok számára, akik nem nézik ezt)


Hát így is van ez.

2013. dec. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy kicsit álom világba élsz, nem gondolod? :D

Megszerezni, ugyan már...csak párszor megfektetne, aztán mehetnél Isten hírével.

2013. dec. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!