Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem a fiúnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem a fiúnak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel én és a (2 barátnőmről van szó) barátnőim együtt szoktunk néha játszani,(egyre gyakrabban). Olyan játék... hogy van az a bizonyos fiú és 2 társával együtt üldüznek minket, és ha elkapnak akkor fogva tartanak és húzzák a hajunkat. XD Tudom h úgy hangzik mintha ovisok lennénk, de nem... 6.-osok vagyunk és még itt tartunk.... XD Szóval mikor engem és az egyik barátnőmet elkapja, akkor a haverjait elküldni hogy kapják el amelyik még nincs ott, és mikor elmennek, akkor a barátnőmet folyton el engedi, és így ketteseben maradunk....És a legdúrvább az egészben, hogy mikor már nincs senki a közelben akkor folyton ilyen "feladatokat" kell csinálnom, mint pl: oda állni egy pad elé és lehajolni és úgy maradni egészen addigmíg senki nem jön....és ilyenkor a hátamnál áll....de volt már olyan is hogy (a sulinkban van egy vár a kicsiknek de néha m is felmegyünk XD ) felvitt a várba és (a hátamnál állt) és azt kérte hogy hajolgassak lefelé...(a csúszdánál van ott egy fa és azt kellett megfognom) és mikor megkérdeztem hogy miért kell ezt csinálnom akkor azt mondta hogy: csakmeg akar szivatni. De néha a fallhoz szorít, és azt mondja hogy nem nézhetek hátra, és a kezét a nyakamhoz teszi, de nem úgy mintha meg akarna folytani XD hanem tisztára mint egy kommandós... És már egy másik fiúval is beszélte hogy szerinte ezek a dolgok mit is jelentenek de ő is azt mondta hogy szerinte tetszek annak a fiúnak.... Én nem tudom hogy mit gondoljak...Mert nem hiszem hogy tetszek neki, mert ha valamelyik barátnőm megkérdezi (azért hogy engem szivassanak) akkor mindig azt mondja hogy nagyon ronda vagyok meg stb. És azt ismondanom kell hogy néha kötekszünk vele XD Hát nyagyjából ennyi. Már azt is köszönöm ha valaki el is olvasta, de a válaszokat is várom.... ;) Előre is köszi ;)

2013. dec. 6. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

"Olyan játék... hogy van az a bizonyos fiú és 2 társával együtt üldüznek minket, és ha elkapnak akkor fogva tartanak és húzzák a hajunkat. XD Tudom h úgy hangzik mintha ovisok lennénk, de nem... 6.-osok vagyunk és még itt tartunk.... XD"


idáig olvastam el..

2013. dec. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ezt a kérdést most jegeld, nyomtasd ki, és pár év múlva olvasd újra :)
2013. dec. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de aranyosak vagytok :)) játszd le vele a meccset, aranyos gyerekszerelem, aztán szép barátság lesz ebből :DD
2013. dec. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a fiu iszonyatosan perverz lehet...Tulsagosan is...En is azt tanacsolom,hogy par ev mulva olvasd el meg egyszer a kerdest...
2013. dec. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!