Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éve borotválkoztok intim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éve borotválkoztok intim területen, és milyen gyakran?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 21:00
1 2
 1/12 picihasim válasza:
50%
Én 15 évesen kezdtem el gyantázni és borotválni. Nem olyan gyakran egy héten egyszer!
2009. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
15 éves korom óta, főleg nyáron, mióta barátom van (2 éve), azóta rendszeresen - 2, 3 naponta.
2009. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
14-15 éves korom óta 3-4naponta
2009. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

14 éves korom óta, akkor kb hetene csináltam, amióta van barátom, azóta rendszeresebben (teljesen csupaszra), 2-3 naponta, amikor hajat is mosok.

most vagyok 16.

2009. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
és nektek nem szúr,ha 2-4 naponta borotváljátok? próbáltam gyakrabban,de úgy felsérti a bőröm,viszont így meg mindig szúr:S
2009. nov. 22. 21:33
 6/12 anonim ***** válasza:

1-1,5 nap elteltével szúrni fog... ez van :S

de ha nincs barátod vagy ha nem találkoztok olyan gyakran akkor felesleges mindennap leborotválni mert picit szúr...úgy egyre erősebb lesz sajnos :S

de te tudod.. a te tested :)

2009. nov. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én csak bikinivonalon borotválom, ha éppen nincs senkim. Amikor van, akkor pénteken a találkánk előtt leszedem (borotva), így a hétvégén szép sima, következő péntekre megint visszanő annyira, hogy ne pattogjon ki borotválás után a bőröm. Kb 2,5 éve megy ez így. A mostani barátommal 7 hónapja vagyunk együtt, és egyikünk sem szőr párti, de ha egy hét véletlen kimarad, és "tüsin" találkozunk, akkor is ugyanúgy szeretjük egymást :) 19/L
2009. nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
fog is...hidd el a bőrödnek kell idő.ne borotváld túl gyakran.
2009. nov. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én 17 évesen kezdtem (16 éves korom végétől élek szexuális életet a barátnőmmel), van amikor rendszeresen, van amikor kevésbé rendszeresen szoktam megcsinálni. Jelenleg közel egy hónapja nem borotválkoztam lent (a barátnőm se), ugyhogy kicsit macisan nézünk ki... Mostanában kevés alkalom jut a szexre, majd ha megint tudunk rendszeresen, gyakran szeretkezni, leborotváljuk.

18/f

2009. nov. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én kb 16 éves korom óta. mivel most nincs barátom, kb heti 1x szoktam leszedni, ha lenne akkor 2-4 naponta!

18L

2009. nov. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!