Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a 'törvényről? '

Figyelt kérdés

[link]

mit gondoltok róla? szerintetek is hülyeség?



2013. dec. 6. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt 16ezerszer tárgyaltuk már ki a gyiken, lerágott kutyacsont.
2013. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, akik szexelni akartak azok eddig is megtették. Vagy majd egy tini pont a törvényeket fogja nézni.
2013. dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Mit vársz ettől az elfuserált világtól?
2013. dec. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
egy normális gyerek nem csinál ilyet ennyi idősen
2013. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Költőnő? ***** válasza:

nekem vmiért nem hozza be.

ezmiezezmiez?

2013. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]

így betölti?

2013. dec. 6. 22:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez a 2012. évi C. törvény, magyarul a Btk. Érdekes, hogy amíg az index meg hasonló lapok le nem hozták, addig senkit nem érdekelt. Én már a törvény elfogadásakor kifogásoltam, és felvetettem ezen az oldalon, hogy rossz a szabályozás, de senkit nem érdekelt.
2013. dec. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Költőnő? ***** válasza:

így már igen.

Észrevételem ezzel kapcs:

Sajnos eddig sem ezen múlott. Eztán sem ezen fog.

2013. dec. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A törvény akkor lesz érdekes, ha megerőszakolnak vagy felcsinálnak egy kislányt. Amíg ez a dolog egyénenként nem áll fen, vagyis a szex önszántukból létesül, és nem lesz terhes a lány, addig nem érdekel sok embert, hogy mit szabad mit nem, illetve mit mivel büntetnek.


Ez addig is maximum a szülőknek okoz problémát, de Ők nevelik a lányukat. Az ő felelősségük.


Nekem még nincs gyermekem, de ha oda jutok, tuti úgy fogom motiválni hogy ne akarjon 12 évesen pasizni/csajozni.


Cs.

2013. dec. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!