Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan ferfi eseteben akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan ferfi eseteben akit ert egy nagy csalodas, es azota nocsabasz elezet el, mennyi az eselye hogy ujra normal eletet eljen?

Figyelt kérdés

hogy felhagyjon ezzel es egy no mellett legyen

?



2013. dec. 6. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
kevés
2013. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne építs erre
2013. dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, melletted megváltozik majd, igen, igen
2013. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kiszámíthatatlan
2013. dec. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:

láttunk már ilyet, de aki erre tesz, az kb a lottó ötöst kergeti. Nem lehetetlen, tudod, csak épp vagy igen, vagy nem...

és gondolom, nem érnéd be a végén 3asnál jobbal. Nagyobb rá az esély, de garancia...

az nincs.

2013. dec. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előtted már más csajai is ugyanazt gondolták, mint most te, hogy ó de velem más lesz, én különleges vagyok, és stb stb... NEM fog megváltozni. Egyébként olvastam erről egy cikket is régebben a Mindennapi Pszichológia c. folyóiratban, ami azért nem egy Cosmo és társai szintű lap, és ott írtak arról hogy a nők folyton beleesnek abba a csapdába, hogy azt hiszik magukról, hogy meg tudják tartani az ilyen típusú férfit, pedig erre az esély 0.
2013. dec. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Költőnő? ***** válasza:
azért a MiPszi-ben vannak néha finoman szólva "érdekes" cikkek...
2013. dec. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!