Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Beszélnétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Beszélnétek olyan férfival, aki párszor elhallgatott dolgokat?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtünk meg, sokáig nem találkoztunk. Ez idő alatt pedig mással is megismerkedett és többször volt szexuális kapcsolata az illetővel. Ezzel önmagában nincs úgymond gond, mert nem voltunk együtt, szóval szíve joga megtenni. Csakhogy több mindent elhallgatott vagy máshogy mondott a történettel kapcsolatban. Pl. máshogy mesélte az első csókjukat, közeledésüket, illetve azt mondta az első találkozó után, hogy biztosan nem akar tőle már semmit, és csak azért találkoznak 2-odjára, mert nála maradtak a lány cuccai. Végül mégis lefeküdtek többször. Meg azt mondta, hogy nem tudja elképzelni, hogy járjanak, de nemrég kiderült, hogy ha a csaj nem lenne olyan szende és határozatlan, akkor már rég járnának.

Alapvetően szimpatikus srác, de ezek miatt egyre elbizonytalanodom.


2013. dec. 6. 23:22
 1/3 Költőnő? ***** válasza:
sztem Te magad is tudod jól a választ, hisz remekül összefoglaltad.
2013. dec. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélnék vele, nem mondanám azt, hogy ezért én hozzá se szólnék, de hogy nem akarnék tőle semmit, az tuti.
2013. dec. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

volt egy ilyen pasim. Neten ismertem meg, ugyanez pepitában: más csajokkal is ismerkedett párhuzamosan, csak erről én utólag értesültem, mikor 2 év elteltével egyszer hozzáfértem a féltve őrzött fb accountjához... és ott azt láttam, hogy kb 10-15 lánnyal került valamilyen szinten kapcsolatba amióta együtt voltunk. volt akivel le is feküdt, volt akivel csak csók, volt akivel netes sextalk, de mind olyan amiből egyet se látnál szívesen ha a pasid csinálná. EZ a srác is ilyen, higgy nekem.

Nem ugyanarról a srácról van szó amúgy? :D priviben írd meg a nevét ha nem titok:)

2013. dec. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!