Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk válaszát várom! Ti ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk válaszát várom! Ti ezek után mit tennétek, továbbra is beszélnétek a lánnyal?

Figyelt kérdés

Monjuk ha NAGYON sokat beszélnétek egy lánnyal, főleg neten, először ott ismertétek volna meg, aztán úgyhozza volna a sors s egy suliba járnátok, nagyon megtetszene nektek, és egy idő után mikor lenne merszetek megmondani neki hogy mit éreztek, kiderül, hogy van barátja. Ezek után ti mit tennétek? Nem beszélnétek többet vele, mint eddig, vagy jobban próbálkoznátok, hátha sikerül?

Nagyon szar helyzetben vagyok:(:(


2012. okt. 6. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
48%

Nem foglalkoznék vele!

Mert a kis hüle pics@ nagyon jól tudta h mire megy ki a beszélgetés meg minden, de nem szólt egyszer sem h van barátja.

Hát most bekaphatja!

És ezek után teperjen ő ha akar valamit!

2012. okt. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem beszélnék vele többet.


De eleve nem kerülnék ilyen helyzetbe..

2012. okt. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én voltam ilyen helyzetben,h el akartam csábítani egy lányt,aztán kiderült,h van barátja,és soha nem lehetne köztünk semmi. Amióta ez tudatosult bennem,azóta nem izgat a lány,így már nem érdekes,h ki van mondva a dolog,még ha nem is jött össze.:)
2012. okt. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ha nem kérdezte egyszer sem, hogy vane barátom...
2012. okt. 6. 10:53
 5/8 anonim ***** válasza:

De tudtad jól h mire megy ki a játék!


Fordított esetben te sírnál rínál és elküldenéd a jó messzire

2012. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ajj, akkor elrontottam mindent:(( de a mostani nem komoly, sőt...:((
2012. okt. 6. 11:11
 7/8 anonim ***** válasza:

hát picinyem ezt el..

De talán még 1x beszélhetnél vele, és bevallhatnál mindent, ismerd be előtte h hülye voltál meg stb..háátha

2012. okt. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:((((
2012. okt. 6. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!