Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajokk. voltatok már nőgyógyá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajokk. voltatok már nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

hogy megy ez az egész?Fáj?Milyen érzés? Én még nem voltam mert félek

Az értelmes válaszokat előre is köszönöm

19/N


2013. dec. 7. 03:15
 1/4 anonim ***** válasza:
még soha.. senki...
2013. dec. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem inkább 19/Esztelen
2013. dec. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem agyalni kell,el kell menni!

Nem fáj,nincsenek érzések!

Nincs mitől félni,a dokinak ez rutin!

De miért nem kérdezed meg anyudat?

valószínű van saját dokija,akiben bízik,és szívesen segítene neked a szorongásodat feloldani!!!

2013. dec. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy voltam :) És pont itt az ideje neked is elmenni.

Nincs mitől félned. A vizsgálat nem fáj, csak hülye érzés a székben ülni. Egyébként annyi történik, hogy kicsit szétnyitja a hüvelyt és egy kis vattapamaccsal letöröl egy kis váladékot a faláról. Ez megy majd a laborba. Pont olyan érzés, mint amikor vattával megtörölnek :D Aztán megnézi, hogy kívül minden oké-e, nem lát-e gombára, herpeszre, stb. utaló nyomokat.

Plusz elvileg a melleid is megvizsgálja, annak a menetét nem tudom, mert nekem sose vizsgálták még meg.

2013. dec. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!