Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Meleg Téma) Mit tanácsoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Meleg Téma) Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

A Helyzet a következő:

Hiába ismerkedek a neten hasonlóan meleg srácokkal, akikbe szerelmes leszek, nem tudják viszonozni. Ez engem eléggé megvisel.. Oké, van egy csomó tini srác aki szerelmet vallott már nekem, de hiába. A szerelmet nem lehet erőltetni.

Mit tehetnék? Várjak, reménykedjek? Vagy alkalmai kalandok tényleg elfeledtetnék velem ezt a sok fájdalmat?



2013. dec. 7. 08:40
 1/3 anonim válasza:
Alkalmait semmiképen!Ez egy nagy baromság hogy más eltudja vele ezt felejtetni,annál rosszabb lesz!Lelkileg teljesen sivár leszel,nem lesz jó semmi.Nekem ez mindig segített;a magány és nyugalom.Nem mondom hogy könnyű lesz de utána sokkal de sokkal jobb lesz!Hidd el nekem!
2013. dec. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 II.Dartheon ***** válasza:

szerintem az alkalmi dolog nem jön össze ebben az esetben..

amúgy mennyi idős vagy? :)

2013. dec. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Engem sokszor elutasítottak olyanok, akikkel el tudtam volna képzelni, ezért már nem is képzelem el.

Rászoktam az alkalmira, ahol azért még megkapok olyan srácokat is, akik bejönnek. Pillanatnyi sikerélményt ad, de érzelmileg üres leszel, mivel a másik csak egy tárgy, amit használsz és eldobsz. Inkább próbálj járni bárkivel, még ha nem is életed párja, abban legalább fejlődsz. (26 F)

2013. dec. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!