Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem csajozik egy srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csajozik egy srác, ha nem meleg?

Figyelt kérdés
Van egy csávó, aki eléggé bejön, és ezt tudja is. Mások szerint nem vagyok egy csúnya lány, szóval valószínűleg bejövök neki, de mégsem akar tőlem semmit. A szó szoros értelmében semmit, mert még lefeküdni sem akar velem, de a többi lányra sem nyomul a baráti társaságban, sem idegenekre a szórakozóhelyen. Állítólag van neki valami csaj, de szerintem nem komoly, mert alig találkoznak, azt mondta azért nem akar most tőlem meg a másik csajtól a baráti társaságban semmit, mert van neki ez a csaj, és nem akar most mást, neki ez így jó, ahogy van. A csaj amúgy nem szép szerintem, legalábbis szerintem elég középkategóriás. Szerintetek mennyit kell várni, hogy kidobja és végre elkezdjen csajozni? Mennyi idő egy ilyen? L/20 F/24
2013. dec. 2. 23:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

"Mások szerint nem vagyok egy csúnya lány, szóval valószínűleg bejövök neki,"


Ez így nem feltétlenül igaz.

2013. dec. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
65%
ó igen, a csaja nem is jó csaj ... ennyire ne legyél már kiszámitható gondolkodású
2013. dec. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%

lehet meleg, a barátnő meg csak alibi neki :P

Én alföldi robiról sem gondoltam volna tök jó pasi ahhoz képest hogy 44 éves..

2013. dec. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
induljunk ki abból, hogy bejövök neki.
2013. dec. 2. 23:19
 5/18 A kérdező kommentje:
nem a csaja, csak valami csaj akit már régóta dug
2013. dec. 2. 23:20
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Honnan veszed ennyire biztosra, hogy bejössz neki?? O.o
2013. dec. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Költőnő? ***** válasza:
60%
hát ha régóta "dugja" akkor annak oka van, nem?
2013. dec. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%
őt már megszokta fél hogy neked nagyobb az igényed szexuális téren..
2013. dec. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Biztos bejövök neki. Látom ahogyan rámnéz, meg nagyon kedves velem. És amikor bepróbálkoztam nem mondott egyből nemet, hanem csak hogy most ami van az jó neki. De ha ennek vége lenne, akkor tutira odajönne hozzám. Nem értem, hogy miért nem akar még csak lefeküdni se velem, ha az a ronda csaj mégcsak nem is komoly? oké, persze nem ok nélkül van vele, mert a csaj biztos jó az ágyban, de miért nem ad esélyt nekem, h bizonyítsak? így hogy tudja eldönteni, hogy a mostani csaj jobb mint én?
2013. dec. 2. 23:25
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
te akarsz küzdeni a srácért? neked önértékelési problémáid vannak és a probléma nem ott van h ő meleg e vagy sem, hanem egyszerűen nem tudsz aba belenyugodni h van egy srác akinek nem kellesz még arra sem h lefeküdjön veled...és h te képes lennél akár dugni is veled csak h nyerj, sztem szánalmas
2013. dec. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!