Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, mit szólnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, mit szólnátok, ha a barátotok előállna ezzel?

Figyelt kérdés

Én már tudom,véleményekre lennék kíváncsi,hogy mások mit szólnának ehhez?


5 éves párkapcsolat,heti több alkalom szex,a másik fél nincs elhanyagolva,és ezt ő is hangoztatja.


Na de!

Előállna azzal,hogy ő úgy érzi nem igazán élte ki magát (27 éves),és szeretne flörtölgetni,ismerkedni másokkal.

Persze ezt úgy,hogy a kapcsolatotok megmarad,(elvileg)szeret téged,csak ő úgy érzi,hogy neki szüksége van erre,de ha ellenzed,és nem fogadod el,veled marad.

Kérdéses,hogy te is vele maradnál e egyáltalán ezek után?

Elvileg szex nem lenne,na de amit én nem értek (és tőle nem kaptam egyértelmű magyarázatot)


Ha nincs szex,akkor ez hogyan működhetne élesben?

Elmegyek randizni,ismerkedni egy lánnyal,majd mikor arra kerülne a sor,hogy szeretkezzünk,dobom,aztán jön a következő 10-20 lány,aztán amíg nem érzem azt,hogy elég volt,addig ugyanazt csinálom,mint az első lány esetében?

Mert ez így baromság....


Ti hogyan viszonyulnátok ehhez?


2013. dec. 7. 12:43
1 2
 11/14 Költőnő? ***** válasza:

egyébként meg ha már vki letérdel, akkor jajj?

Csajok közül is sok térdel, de az ugye...

2013. dec. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

ma 10:03


Mi van?


Ezt azért írtam bele,mert anyámék szeme láttára ereszkedett

le előttem,hogy szeret,és ne hagyjam el....hogy jönnek ide a lányok akik orális szexben részesítik a férfiakat?

Idióta....

2013. dec. 8. 14:50
 13/14 Költőnő? ***** válasza:

csak azt próbáltam szemléltetni h a térdelés az még önmagában csak egy póz, és ezer meg egy dolog lehet mögötte.

figyelj, tulajdonképpen kit próbálsz meggyőzni?

Engem idiótázol le (akihez többek közt) a kérdésed intézted és aki (többek közt) próbál rávilágítani, h a pasid nem tisztel és nem lesz jó vége ha egy ilyenbe belemégy!

Hát gratulálok!

Maradj az eszméletlen kanoddal (akit minden hsz-edben mentegetsz, viszont akkor a kérdésed felesleges) hagyd magad megalázni és fél év múlva térjünk rá vissza, h jelen pillanatban melyikünk is volt az idióta!

Sok sikert!

2013. dec. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Költőnő? ***** válasza:

jahh és még vmi:

ha én megtisztellek és nem személyeskedem, akkor megkérlek h Te se tedd!

2013. dec. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!