Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők, az anyuci kicsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, az anyuci kicsi fia típusú srácokról mi a saját tapasztalatotok? :D

Figyelt kérdés

#anyucinak papucs
2013. dec. 7. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem járnék vele.
2013. dec. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Soha többé! Kedves, aranyos, jól el lehet vele tölteni a szabadidőt, de ha együttélést, házasságot, gyereket, stb. szeretne az ember, az bizony sajnos bukó.
2013. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdekes módon, egyszer megismertem egy ilyen srácot, ő mondta magáról hogy az de egyáltalán nem néztem volna ki belőle. Igaz sok helyre megy az anyjával, inkább csak a fuvar miatt mert ő a sofőr, de egyébként nem lóg folyton a nyakán és sokszor a saját útját járja a srác. elég különleges srác volt mert ő félre tudta tenni ezeket a dolgokat és mással foglalkozni tehát ő nem teljesen az a fajta mint egyesek. Vele csak azért nem jöttem össze mert a srácnak már volt barátnője :D
2013. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

NEM!

Nyilván anyától is függ, van egy haverom, aki nagyon jó kapcsolatban van az anyjával, de az anyja egyáltalán nem irányító, és nem féltékenykedik a fia barátnőire, stb.

Viszont általában az egyfiús anyukák, főleg, ha még egyedül is nevelik a fiúkat, az bizony elég necces. Egyik barátnőm barátjának az anyja pont ilyen, és gyakorlatilag kitiltotta a lányt a lakásból, meg nem engedi el a húszas éveinek a közepén járó felnőtt fiát a lányhoz stb.

Egy átok az ilyen pasi. És sajnos sokszor nem a pasi hibája, hanem az anyjáé.

2013. dec. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első randi kb 2-3 óráig tartott, sétálgattunk. Ezalatt 14 hívás érkezett a kedves anyától, aki tanítgatta kisfiát, meg faggatta : "Milyen lány?! Össze nem jössz vele! De a kezét sem fogod meg! Kisfiam, le nem fekszel vele! Húzzál haza a következő busszal, amíg be nem megy érted apád!" és ehhez hasonlók. Erre ő: "De anya, neeeee..... igen anyaaaa, jaaaaj anyaaaa...." Mindent hallottam, mert az a csivava visított a telefonba. A srácot meg a hülyék nyugalmával kezeltem, elkísértem a buszhoz, és azóta sem vettem fel neki a telefont, vagy találkoztam vele. Ennek több, mint egy éve.

Ilyet inkább soha. SOHA.

2013. dec. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 :D
2013. dec. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én volt barátom és az anyukája utalgattak rá, hogy ők soha nem hagyják el egymást, nem fognak külön költözni.

Komolyan azt hittem, viccelnek.

Nem vicceltek.

2013. dec. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!