Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tud édesanyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud édesanyám megbarátkozni vele, hogy én is élek szexuális életet?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, pár hónapja vagyok együtt a jelenlegi párommal. Előtte volt egy párkapcsolatom, de hamar vége szakadt a dolognak. Régebben bármit el lehetett mondani anyámnak, és ő is mindig bátorított, hogy előtte igazán nem kell titkolóznom, neki bármit elmondhatok. De most már ez egyáltalán nem így van. Szüleim már 19 éve elváltak, anya egyedül nevelt fel. Nyáron volt egy futó kapcsolata, de a férfi csúnyán átverte, azóta a padlón van. Próbálok neki segíteni, mellette állok, holott én sokat szenvedek miatta, mert sokszor megbánt. Az elején elfogadta a párom, őrült neki, hogy végre találtam egy normális fiút. A baj viszont az, hogy nem tudja elfogadni, hogy a párommal lefekszünk. Mikor nálunk alszik a barátom, anyám napokig nem szól hozzám, majd mikor végre hajlandó szóba állni velem azt vágja a fejemhez, hogy nekem könnyű, mert itt a párom, ő meg egyedül van. Sosem beszéltem neki semmit a szexuális szokásaimról, semmi ilyesmiről, mert úgy gondolom ez az én magánügyem. Ráadásul mikor pár órára átjön a barátom, olyankor anyu előtt még csókolózni se szoktunk, max. csak puszit adunk egymásnak. Egyszerűen nem értem! Nagyon rosszul esik, amit anyukám csinál. Így elég nehéz megőrizni az önbecsülésem, holott tudom, hogy a szexen nincs mit szégyellni. Mit tehetnék?
2013. dec. 7. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet ez most durván fog hangzani de anyádnak egy igazán jó dugás kellene. Szerintem erre bátorítsd, hogy találjon egy pasit, akár alkalmit is. Ha te vagy az egyetlen gyereke akkor igazán nincs mit szégyellnie rajta, neki is vannak igényei.
2013. dec. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Borzasztó lehet anyukádnak olyan sok éve egyedül lenni. Ilyenkor az embernek még az is fájdalmat okoz, ha a szeretteit boldognak látja, bármilyen rossz is ez. Neked kéne toleránsnak lenni. Nem azért nem szól hozzád, mert "nem tud megbarátkozni vele, hogy szexuális életet élsz", vagy mert haragszik, hanem mert borzasztóan fáj neki a magány, és amikor lát téged együtt a barátoddal, az óriási mértékben felerősíti benne ezt a fájdalmat. Szenved. Konkrétan a szexhez ennek semmi köze. Ne légy ennyire szűk látókörű.
2013. dec. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát bakker... nekem van párom, élünk is szexuális életet. De most ez a hét kimaradt, mert rengeteget túlórázott. Mára is behívták, de ma kiderült, hogy holnap is megy. Szex persze nem volt, mert totál hulla, amint lefeküdt, elaludt. A lakótársunk meg ma felhozta a csaját és bezárkóztak a szobába. Nem hallom, de nyilván nem sakkoznak odaát.

Na már kb. ennyitől totál kivagyok, pedig ha minden jól megy, holnap talán már fogunk végre szexelni.

De éveket, évtizedeket ha leéltem volna partner nélkül, én is szívből utálnék mindenkit, akinek van szexuális élete. Kriminálisan pocsék érzés lehet.

2013. dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!