Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig csak édesanyám és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig csak édesanyám és korábbi pszichológusom tudja hogy biszexuális vagyok, de egyre nehezebb ezt titkolnom, mit tegyek? 19F

Figyelt kérdés

A pszichológus 5, anya 3 hónapja tudja hogy biszexualis vagyok. Nagyon nehéz volt elfogadnom önmagam és ez az érzés kb 6 éves korom óta bennem van, nagy megkönnyebbűlés volt kimondanom ezt elöször valakinek. Hála a jó Égnek anya és a pszichológus is tisztelettudóan elfogadta a dolgot, de anyának természetesen sokkal nehezebb feladat volt, eleinte azt mondta "Ez egy nagyon nehezen feldolgozható kudarc nekem, de már 6 éves korod óta éreztem ezt, de reménykedtem hogy mégsem vagy az" :( A vallomás óta egyszer sem beszéltünk a témáról.


Fiúval (sajnos) még nem volt dolgom de egyszer egy hajszálón múlott hogy összejöjjön valakivel, de féltem megtenni... Féltem, hogy kiderűl és akkor társadalmilag meg leszek bélyegezve... Nem azért nem tettem meg vele, mert "nem kívántam". A mai napig képtelen vagyok közeledésre :(


Volt már viszont barátnöm majdnem 1 évig, s a nök is érdekelnek engem szerelmileg, nemileg is! A pszichológusomnak mindig azt mondogattam hogy "Ha egy olyan bolygón élnénk, ahol senki sem haragudna meg emiatt, 100% hogy egy helyes sráccal összejönnék és megpróbalnam boldoggá tenni öt!" De mint tudjuk, nem ez a valósag, s emiatt is szorongok...


Természetesen igyekszem a lehetö legjobban magánügyként kezelni ezt és titkolni, de nekem az a minimum hogy anyának elmondom a dolgot! Minden egyes nap ott a nyelvem hegyén, hogy másnak is (pl barátoknak) elmondjam ezt... Nekem van egy olyan érzésem hogy masik érzik a meleg hajlamaim, mert sokszor csúfolnak azzal suliban hogy "Hülye b..i!" és nem hinném, hogy viccböl teszik (Pedig láttak engem a korábbi csajommal sokszor)


Szeretnék teljes értékű, boldog életett élni, de már fél éve, hogy nem élek párkapcsolatban és emiatt az elnyomott dolog miatt is szenvedek... Egy ismerösöm arra a kérdésemre azt mondta, mit tenne ha egy olyan titkot örizne ami társadalmilag nem elfogadott de alig tudja tartogatni, válasza "Erre van idézet, "Nem mondhatom el senkinek, elmondom hát mindenkinek!"


Nem tudom mitévö legyek és egyre nehezebb! Ti mit javasoltok?


2013. febr. 28. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Már semmit. Most már mindenki tudja ezen az oldalon, hogy nem veted meg a homárszexet sem...
2013. febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogad el magad, ez a természeted, és nem rossz dolog, ez vagy te és ez fantasztikus dolog :) Nyilt vagy ... és ettől még lehet jó életed, nagyon jó, boldog és kiegyensúlyozott :)
2013. febr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen férfiak, nincs ebben semmi. Neked kell eldönteni kivel akarsz kapcsolatot létesíteni.

Engem nem érdekel a többi ember. Te majd végig gondolod, mit fogsz kezdeni és hogyan. Ha megtalálod erre a megoldást, utána Te dolgod, hogy valósítod meg. Ismerek ilyen embereket,hogy hármasban igy csinálják, ettől még ember ( a férfi a biszex ). Az meg az én dolgom, hogy tudom, de nem is mondom el. N

2013. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

örülj hogy csak félig vagy buznyák :D

én haveromról derülne ki, max hülyülnék vele kicsit néha amikor nincs ott más oszt annyi :D

de azért ne nagyon híreszteld

2013. febr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Keress egy meleg társkeresőt planetromeo-t mondjuk és regisztrálj fel én is olyan voltam mint te csak én a mai napig nem beszélek erről senkinek.Nah és vigyázz kivel kezdesz nekem már volt rossz élményem...Jah és tényleg átérzem a helyzeted és ha van kérdésed írj bátran..igaz nem vagyok én se egy tapasztalt még csak egy sráccal volt dolgom... 20/F
2013. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Jól úton haladsz. Sose próbálj ki férfit mert így legalább tiszta maradsz! A homoszexualitás bűn a kereszténységben de amíg el nem követed legalább nem vagy bűnös! :)

Barátnőd van szal nem leszel magányos.

2013. márc. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Híresztelni nem kell,de a barátoknak el kell mondani.

Ha igaz barátok,nem fognak elfordulni,és neked is könnyebb lesz elfogadni saját magadat.Még lehet,hogy az ismerkedésben is segíthetnek.

2013. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ne haragudj, nem volt kedvem elolvasni a sokmindent, amit írtál. de azt mondom, ne foglalkozz vele, nem tartozik senkire. és kit érdekelne az ismeretségi körödben? szerintem senkit.

ha megjegyzéseket tesznek rád, sztem csak viccből teszik. nem hinném, h komolyan gondolják.

2013. márc. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én azt mondom első sorban fogadd el magad mert ha te nem teszed a többiek hogy tegyék? És szerintem ez nem bűn mindenki más és ettől különleges a világ :) gondolj bele ha mindenki egyforma lenne...mi értelme lenne annak? Szóval ettől ne félj aki meg nem fogad el úgy ahogy vagy az nem is volt igazi barát mindenki ember hiába más...és ha meg kicikiznek ne törődj velük :)
2013. márc. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!