Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan szomorú vagyok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szomorú vagyok, hogy sehol sem találom a "másik felem", feladjam így 19 évesen? :' (

Figyelt kérdés

Tudjátok, lelkitárs és szerelmesem is.

Esetleg egyedül fogok meghalni, anélkül, hogy megtalálnám Őt? :'(


2013. dec. 8. 00:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nézz körül az idősebb, házas generációban, és kérdezgesd végig őket, mikor ismerték meg a párjukat. 19 évesen a nagy részük valami ronda sztkszemüveges Gizikével volt, és egyáltalán nem ismerte a mai feleségét.
2013. dec. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ne rinyálj, van még időd! Majd 50 felé meg örülni fogsz egy kis lelki magánynak! :)
2013. dec. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

általános jótanácsok:

- vegyél vissza az egoból és arcból, légy alázatos

- ne csak a fullos, nálad jobban kinéző ellentétes neműeket válaszd ki. Mindkét nemnek ez a fő hibája, mindenki minimum egy klasszissal jobbat akar mint ami. Evolúciós oka van, de érdemes olyanoknak is esélyt adni, akik elsőre átlagos, szolid stb. kinézetűek

- legyen időd másokra. Inkább kevesebb emberrel ismerkedj, de figyelj oda rájuk.

- a társkereső nem ciki. Az a ciki ha valaki tehetetlenül rinyál pedig tehetne valamit

- és igyekezz nem a hibákra koncentrálni, hanem a másikat pozitívan szemlélni. Aki túl sokat rúgózik a hibákon, szép lassan senki nem fog megfelelni neki. Ismét visszatérünk az első tanácsomhoz.

Remélem segítettem!

2013. dec. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!