Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy keröljek közelebb hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keröljek közelebb hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki idén megtetszett,és próbálok közelebb kerülni hozzá,de nem tudom hogy.

Igaz hülyeség mert nem vesz le abból semmit hogy belikeoltam az egyik képét,de belikeoltam azért.

Gyakran veszem észre,hogy néz a suliban,és pár napja csoport munka volt órán,és ha valami vicces elhangozott,rám nézet és hangosan elnevetgélt,végig rám nézve,ekkor én is mosolyogtam.De volt olyan feladat,hogy városban kellett menni,és nekem kelett elosztani a párokat,kérdeztem mehetek-e vele,mert nem ismerem azt a városrészt,azt mondta ,hogy ő sem,majd végül ő osztotta szét,és egy kövérebb gyerekkel ment,engem meg másik csajjal rakott össze aki egyáltalán nem tetszik.

Meg gyakran volt,olyan hogy csak úgy nézett mereven,és hidegen..

Fel is köszöntött pénteken a szülinapomon fb-n,smileyt is írt,én meg azt írtam hogy köszi xí ;)

De ezt nem likeolta be.

Nem tudom,hogy kerülhetnék hozzá közelebb?Elvileg nem nézek ki rosszul,magasabb vagyok az átlagnál is.

Csak unalmasnak tartom,és nem tudok a lányokkal semmiről beszélni..


2013. dec. 8. 15:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Suliban meg a barátnői veszik folyton körül,és amúgy aranyos,jó tanuló a csajszi.
2013. dec. 8. 15:20
 2/6 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. dec. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miért fontos ?
2013. dec. 8. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak érdekel
2013. dec. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
15 mindketten..
2013. dec. 8. 15:25
 6/6 anonim válasza:
próbálj meg vele dumálni, ha a suliban nem is megy a barátai miatt akkor mondjuk írj rá facebookon...
2013. dec. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!