Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érez irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez irántam valamit? Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy fiú akivel nyár óta beszélgettünk tetszek neki és találkozgattunk csak nem lett belőle semmi komoly.Megkérdeztem,hogy mit szeretne tőlem azt mondta mindent ami egy kapcsolathoz kell aztán beszélgettünk,de egyre kevesebbet de mindig rám írt 1 hét szünet után szokott írni és most is írt és szerintetek érdeklődik irántam vagy nem?


2013. dec. 8. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ha nem érezne semmit, nem mondta volna, hogy "ami egy kapcs.-hoz kell."
2013. dec. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor miért nem járunk? Ezt nem értem írtam beszéltünk és kb 2 napja nem ír vissza szokott ilyet csinálni hogy nem ír egy hétig vissza és akkor ez mi?Most igy nem tudok eligazodni rajta :/ Nem tudom hogyan álljak hozzá
2013. dec. 8. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy más dolga is van:) dolgozik, tanul nem??
2013. dec. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
otthon van.:/
2013. dec. 9. 21:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy idő kell neki. Beszèlj vele...az mindent megold:)
2013. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!