Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon érezhet irántam valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érezhet irántam valamit? Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik,az egyik barátom el is mondta ezt neki hogy bejön nekem..de összejött egy lánnyal:/ de nemrég szakítottak..utána nagyon sokat elkeztünk beszélgetni chaten sok-sok mosolygóst irt és megkérdezte hogy ki tetszik ..de mivel tudja azt irtam "tudod te" és erre mosolygóst irt:D na mind1 kérdeztem tetszik-e neki most vki de azt irta nem,hajnalokig beszélgettünk :D ráírjak többször is(?) csak mert mindig félek hogy ezt gondolja:jaj már megint
2012. aug. 17. 02:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Esélytelen
2012. aug. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért?:O
2012. aug. 17. 02:57
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne te írj rá...ő keressen,és ha tetszel neki írni is fog...ő a fiú:D
2012. aug. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
no chance
2012. aug. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha már hajnalokig képes veled fent maradni beszélgetni,akkor van ott esély:) Ha nem szokott ő írni,azt ajánlom hogy most ne írj rá,ha ő ír,akkor akar valamit,találkoztok és stb..:D
2012. aug. 17. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? 14? Mert idősebb korban már jobban ráéreznek a dolgokra.

Kérdésedre válaszolva meg, igen, szerintem van esélyed nála.

2012. aug. 17. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem elég fura, hogy csak aztán kezdett el írni, amikor a másik csajjal vége lett. Nem tudod kiszakított az előző kapcsolatában? Csak mert ha a csaj, akkor szerintem inkább csak akarhat vkit hogy féltékennyé tegye a csajt, vagy hasonló. Nem tudod kiszakított az előző kapcsolatában? Csak mert ha a csaj, akkor szerintem inkább ez. Ha a pasi, akkor szerintem még lehet esélye a dolognak :)
2012. aug. 17. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én pasiként úgy gondolom, hogy nagyon is van esélyed. Azt már finoman a tudtodra hozta volna, ha nincs. Próbálkozz.
2012. aug. 17. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#2


Ezért


"na mind1 kérdeztem tetszik-e neki most vki de azt irta nem"

2012. aug. 17. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne írj rá, majd ő keres. Abban meg nem értem mi van, ha azután kereste meg, hogy szakított előző barátnőjével... én se keresek meg senkit, aki tetszik, amíg van párom =D
2012. aug. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!