Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyengeség jele ha egy férfi sír?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyengeség jele ha egy férfi sír?

Figyelt kérdés

Egyedül vagyok. Szerelmes voltam, és vége lett a kapcsolatomnak. Küzdöttem harcoltam, kevés volt, nem tudtam vissza szerezni. Rossz egyedül, és esténként, ha olyan számokat hallgatok, igenis ha szégyen ha nem, néhány könny csepp kicsordul, hogy mennyire is jó volt mikor még együtt voltunk, mikor még szeretett....de akkor büszke voltam, és ellöktem magamtól..:/

Hihetetlenül fáj, hiszen nem rá haragszom, csak magamat okolhatom, hogy elrontottam.

Maholnap 23 vagyok, és keseregve tellnek a napjaim, hiszen nincs akit szeressek, nincs egy lány aki szeretne.

Hisz szeretni, és szeretve lenni ez ami éltet.

Elég hosszú ideje már, hogy vége, rég túl kellene legyek rajta, de még mindig fáj. Sokat gondolok rá, többet mint kéne, és nemtudom elfelejteni, a mosolyát, az illatát, a nevetését, a csókját...:/



2013. dec. 8. 19:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is. Sírj, ha kell. EMBER VAGY, NEM EGY GÉP!!! ÉRZÉSEKKEL! Még ha ezt nem is értik meg...
2013. dec. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
"Ha valaki sírni tud, az nagy szerencse. Az a pokoli, mikor az embernek elapadnak a könnyei, és már nem tud sírni."
2013. dec. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Akkor gyengeség ha egy lepke halálánál is elsírná magát!

2013. dec. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
nem az.
2013. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
ember vagy, nem gép, nyugodtan sírj, kérdező.setSírásAllowed(true);
2013. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mit érzel :/ ezt elbasztad :S ez 1 fájdalmas tanulság volt számodra. És hogy a kérdésedre válaszoljak: Nem az.
2013. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%

A férfi is szokott.

Még az igazi férfiak is tudnak. De ahhoz nagyon komoly ok kell, és a párja vállán teszi :)


Amelyik nő vállán egy igazi férfi is mer sirni, az rendkivüli nő :)

2013. dec. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem a gyengeség jele.

De már ilyen kéérdéés is volt. Vagy 80 válasszal.


Megosztó téma.

2013. dec. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

én is 22 leszek de egyedül...

nincs kedved ismerkedni?

21/L

2013. dec. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
nincs mibe kapaszkodjak...nincs kinek elmondjam ezeket a dolgokat. Sajnos itt jön ki..:/
2013. dec. 8. 20:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!