Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos! A nők miért élvezik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! A nők miért élvezik, ha szenvednek? Rövid részletezés lent.

Figyelt kérdés

Ugye sok nő állítja, hogy ösztönösen ki tudja szimatolni egy pasival kapcsolatosan, hogy az milyen a nőknél (mennyire sikeres), milyen hódító, milyen a személyisége stb.


Akkor miért mond csődöt ez a szimatoló képességük akkor, amikor egy aljadék pasi szívatja őket és ők ezt hagyják? Még élvezik is, ha szenvednek.


Miért azonosítják azzal, ha egy férfi érzelmes és udvarias, akkor az papucs? Ez is csak a tipikus női szerepnek való megfelelés?


2013. dec. 8. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert nők. Nincs ebben semmi logika, ráció. Mert ilyenek.
2013. dec. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Pont ezen dilemmázok én is és akár én is írhattam volna ki a kérdést. Esküszöm, engem is nagyon érdekelne a hölgyek válasza. De remélem nem közhely pufogtatás lesz belőle...
2013. dec. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez egy általánosítás a sok közül. Nem minden nő ilyen.

És vannak férfiak is, akik ilyenek.

2013. dec. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3-as az is általánosítás, hogy nem minden nő ilyen. Ez engem nem érdekel, vígasztal. A kérdésre akarok választ kapni, nem egy közhely puffogtatást hallgatni tőled.
2013. dec. 8. 20:50
 5/14 anonim ***** válasza:

Te pufogtatod a közhelyeket kérdező.

Azért mert te találkoztál ilyen nőkkel, attól még nem mindenki ilyen.

Rossz helyen keresgéltél talán. Én olyan nőket ismerek, akik egyáltalán nem szeretnek szenvedni és nem is jósok a pasival kapcsolatban.

Az érzelmes, udvarias férfiakat meg szeretem és nem tartom őket papucsnak.

Sajnálom, hogy nem fér mindenki bele az általánosításodba. De ennek inkább örülnöd kéne!

2013. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Rossz helyen keresgéltél talán.


Ennél nagyobb vaktöltényt, közhelyet "nem mondott" még senki nekem. Tipikus ésszerűtlen érvelési szöveg ez. Ne haragudj, de én zömében ilyen nőket látok, és elég sok helyen megfordultam már. Szóval nem általánosítás. Mellesleg ha az lenne, akkor elmondom hogy az általánosítás sem véletlenül születik meg. Egy trend érvényesülének következtében jön létre, tehát tapasztalati úton. Vitatkozzunk még?

2013. dec. 8. 21:03
 7/14 anonim ***** válasza:

Hujuj!


Na mert a magadfajtát hol lehet megtalálni?

2013. dec. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Habár én nem azt mondom hogy csak ilyen nők léteznek de egyet kell értsek a kérdezővel. A környezetemben, ez szinte napi rutin, de elég csak itt szétnézni. Az egy dolog hogy lelki sérültek gyűjtőhelye, de még ugyanúgy emberek. Egyáltalán nem ritka, sőt nagyon is gyakori ez a dolog. A szereted és kimutatod papucs vagy, ha bunkó vagy egy férfiállat, sz*rba sem vesznek akkor isten.


Erről van is egy történetem. Volt egy barátom aki eléggé "érzelmes" volt. Nem az hogy sírt mindenen, csak az a tipikus hős romantikus. A nők sorozatra játszották ki. Elpattant benne valami, most csak játszik a nőkkel bunkó és nem is érdeklik. Csak úgy tapadnak rá a csajok, és több tartós kapcsolata is volt azóta. Ez bizony igaz, és nem is csodálkozom :/

2013. dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem is tudom hogy írhat valaki úgy, hogy nincs is tisztában egy fogalommal. Az általánosítást ha jobban megvizsgáljuk azt jelenti, hogy nagymértékben jellemző, trend. Egyáltalán nem fed le minden tapasztalatot, csak irányt mutat, hogy nagymértékben jellemző. Nem akarlak lealázni kommentelőm, de szívesen vitatkoznék veled nyíltan erről. :) Tessaa igen, ez így van, ahogy írod...érdekes, hogy mindenki általánosít, de egyben rengetegen ezt a jelenséget tapasztalják. Ne hazudj már nekem te nő :)
2013. dec. 8. 21:10
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem attól papucs a férfi, ha érzelmes, hanem attól, ha határozatlan, nem képes önálló döntéseket hozni, a párjával nem közösen dönt, hanem mindent rá hárít, nincsenek egyéni elképzelései, ötletei. Határozott férfi ugyanúgy lehet érzelmes, udvarias, kedves. Ismerek nem egyet és még a legrosszabb szándék sem mondaná rájuk, hogy papucsok.

Megint más kérdés, ha valaki nem érzelmes, hanem túlérzékeny, tutyimutyi, síró-pityogó, lekvár. Az ilyen mellett is igencsak szenvedni lehet.

2013. dec. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!