Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok, örökké egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok, örökké egyedül maradok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, egyedül élek a macskámmal, dolgozom, évek óta magamat tartom el (suli most jegelve, nem fér bele az időmbe, szeptemberben akarom elkezdeni). Egyszerűen nem tudok mit kezdeni a saját korosztályommal, akik még mind suliba járnak, otthon vagy kollégiumban, esetleg a szüleik által bérelt albérletben... Akik viszont már nem, azoknak a korkülönbséggel van problémája. Örökké egyedül maradok? L
2013. dec. 7. 17:26
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
*laknak, ezt a szót kihagytam :)
2013. dec. 7. 17:27
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott,hogy jobb esetben 18 évesen tanulnak az emberek.

Miért vagy egyedül?

2013. dec. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
53%
Nem maradsz egyedül. Én sem járok társaságba sajnos voltak gondjaim most újrakezdeném de mindenki szanaszét repült az életben szóval én is most egyedül vagyok, barátnőm sincs de remélem egyszer megtalálom azt aki szeret, elfogad, és megbecsül.
2013. dec. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
ha nálad ez elvárás, akkor egy ideig nem lesz pasid
2013. dec. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
53%
próbálj meg beszerezni egy jó lakótársat
2013. dec. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
örökké nem, ilyen elvárásokkal is csak legfeljebb 1-2 évig
2013. dec. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fel sem fogod milyen szerencsés vagy, hogy egyedül képes vagy eltartani magadat 18 évesen...
2013. dec. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Igen, ez elvárás... Vagy ti tudnátok mit kezdeni valaki olyannal, aki egész másképp él, mint ti?
2013. dec. 7. 17:31
 9/33 anonim ***** válasza:

7es

Jó de meddig?Tanulatlan.Oké,hogy most van munkája de a jövőben?Akkor mi lesz?

2013. dec. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szerencsés, de rákényszerített az élet. Más is megtudná csinálni, ha nem is csúcsszínvonalon, de nyilván nem akarják, én sem akartam volna.
2013. dec. 7. 17:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!