Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves szeretethiányos fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves szeretethiányos fiú vagyok. Mit tehetnék? :/

Figyelt kérdés

A lányok átnéznek rajtam.


Pl. Ma haverommal egymás mellett szomorkodtunk. Két lány ismerősünk odajön, őt vígasztalják, engem le se szárnak. Vagy ketten utaztunk két csajjal, mondtam valamit, amire megsértődtek, majd 10 perc múlva ugyanazt elmodta ő is és csak vígan nevettek.


Tőlem a lányok egyszerűen undorodnak. Eléggé elkeserít.

Sok fiút nem érdekel a dolog, én viszont az érzelgős fajta vagyok... :/

Úgy jó lenne megölelni valakit...

Kétszer voltam szerelmes, viszonzatlanul, akkor megfogadtam, hogy mindent megteszek az ellen, hogy valaha is szerelmes legyek. Eddig sikerült, viszont nem tudom meddig fog...

Mit tegyek, hogy ne fájjon?


2013. dec. 8. 23:02
 1/9 A kérdező kommentje:
*Olyan jó lenne megölelni valakit.
2013. dec. 8. 23:04
 2/9 QueenRavenna ***** válasza:
100%
Süss mézeskalácsot karácsonyra.
2013. dec. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mégis miben különbözöl másoktól, hogy ennyivel ellenszenvesebben viszonyulnak hozzád? Nem lehet, hogy csak te túlzod el?

Amúgy engem megölelhetnél, nekem sem jönne már rosszul.:)

(15/L)

2013. dec. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom... valószínűleg ronda vagyok...
2013. dec. 8. 23:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Az nem indok. Mármint oké, lehet, hogy összejönni mással akarnak majd, de errefelé elvétve akad olyan csaj, aki a mindennapokban tapló valakivel, csak mert küllemre nem az esete. Megkérdezhetem, min rágtak be a buszon?
2013. dec. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
79%

1. vagy bűnronda vagy, vagy szemét, egyébként a lánykok kedvesek lennének, mert látják hogy milyen szerencsétlen vagy - magyarul ne próbálkozz viccekkel, csak szimplán legyél kedves

2. nem olyan nehéz nem szerelmesnek lenni. az én 15 életévemből egy napot se voltam szerelmes, és nem tetszett senki. és hogy mért? mert tudom, hogy mindenki szemét, szóval legyenek magasak az elvárásaid

3. légy magabiztos! ha kihúzod magad, akkor az már jó kezdés. nekem kb. ennyi elég volt, hogy visszaszerezem az önbizalmam, de ha neked nem elég, akkor menj gyúrni

4. fojtsd el az érzéseid, légy tökös! ezzel a lépéssel, meg fog szűnni a "szeretethiányod". egyszerűen ne reagálj túl semmit, csak légy egy kicsit ridegebb


és végezetül annyit, hogy egy tizenötéves fiú vagyok, akinek az apukája kilenc éves kora óta daganatos beteg. apumért minden egyes nap imádkozok, de nem törtem be. ha valaki a tanácsaimért vki lepontozz, hát tegye, de nekem az ilyen emberek úgy tudnak bosszantani, ez az én problémáim mellett eltörpül ilyen kis piszlicsáré dolgok....

2013. dec. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5:Nem is tudom mar, valami aprosag, amit nem is sertesnek szantam, es ugy tunik nem is lehetett olyan serto, ha csak az en szambol bant valakit...
2013. dec. 10. 15:19
 8/9 anonim ***** válasza:
A hatos válaszoló elég jól megmondta,és igaza van
2013. dec. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem csak legyél kedves (bár lehet alapból az vagy, nem tudom) és ne csinálj gonoszságot, vagy olyanokat, amik annak tűnnek. LEgyen egy kis önbizalmad, de ne úgy, hogy mondjuk mindenkinek azt mondod, te milyen jóképű vagy, miközben tisztán látszik, hogy te nem azt gondolod magadról.

Csak próbálj meg természzetesen viselkedni, önmagadként, és valaki biztos észre fog venni. :)

2014. jan. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!