Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most azt jelenti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most azt jelenti hogy járni akar velem?

Figyelt kérdés
Egy lány beszélt az unokatesommal és azt mondta neki hogy milyen szép vagyok és hogy milyen jo a testem.

2013. dec. 9. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor hidd azt hogy járni akar veled, amikor odaáll eléd és azt mondja! Attól hogy a külsőd dícséri, még nem kell ilyenekre gondolni. Szimplán tetszik neki a látvány. :))
2013. dec. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 zotanbro ***** válasza:
ha megismerte a belsod es utana is szepeket mond akk jarni akar veled :D
2013. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy járni akar veled, csak mivel ő a lány, ezért arra vár, hogy te kezdeményezz. Próbálj vele beszélgetni, ismerkedni és biztosan látni fogod, hogy milyen veled.
2013. dec. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

És szerintetek ha megmondanám nekei hogy csak dugni akarok belemenne ?


Lányok ti belemennétek ha nagyon tetszik nektek egy fiu?

2013. dec. 9. 14:08
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nekem tetszik egy fiu az istenert nem fekudnek le vele....azert mert ha a srac tenyleg csak szexet akar akkor utana nem kell makd neki a lany es az nagyon tud fajni mikor valakivel lefekszel aki tetszik utana meg leszarja a fejed.

Soha a budos eletbe nem fekudtem es nem id fogok lefekudni azzal a fiuval aki nekem tetszik de en neki nem : )))

17/l

2013. dec. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Meg en az a fajta lany vagyok aki nem dug orrba szajba mindeklnkivel

...azzal jo akit szeretsz es viszont szeret : ))) mert azt lehet a legjobban elvezni

( 17/l )

2013. dec. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És te nem szeretnél ismerkedni utolsó?:)
2013. dec. 9. 15:00
 8/11 A kérdező kommentje:
Irj privit;)
2013. dec. 9. 16:57
 9/11 anonim ***** válasza:
amilyen naiv vagyok, remélném hogy ha belemegyek, utána több is lesz
2013. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem szeretnek ismerkedni bocsi : )

17/l (utolso)

2013. dec. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!