Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértettem barátnőm. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértettem barátnőm. Hogy hozhatom rendbe?

Figyelt kérdés
Össze vesztünk ... és ő megakart csókolni, én meg erre azt mondtam neki - vidd innen a mocskos szád kitudja hány fa..t nyalogattál vele. Azóta nem akar beszélni velem.
2013. máj. 8. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Öööö....hogy mondhattad ezt a barátnődnek? Szereted őt egyáltalán? Szerintem ez kamu kérdés....nem lehet valaki ennyire hülye, mint te, kedves kérdező....
2013. máj. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem is fog. Felejtsd el ezt a lányt örökre.
2013. máj. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hűha... egyetlen mentséged, ha ezt a veszekedés hevében mondtad, bár.. az se nagyon :/

Ha szereted is (bár ezek után kétlem, de ha mégis) az, hogy bocsánatot kérsz tőle, és 'viseled a következményét'.

2013. máj. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A volt paliján vesztünk össze. Mert az teper utána barátnőm meg adja alá a lovat. És hát mi mást is akarna tőle mint még egyszer megfektetni... Nagyon ideges voltam...
2013. máj. 8. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok

'barátnőm meg adja alá a lovat.'

Ha adja alá a lovat, akkor meg is érdemli... ez esetben nincs miről beszélgetni, én tisztáznám vele, hogy vagy a régi, vagy te.

Ettől függetlenül bunkó voltál.

2013. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt gondolod róla? Akkor magadat is leírtad.
2013. máj. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sokszor akartam tisztázni vele a dolgot. De mindig csak annyit mond, hogy bízzak benne. Meg is volt a bizalom addig míg nem kezdte hívogatni a csávó...
2013. máj. 8. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!