Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagálnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Mikor az exetek össze jön valakivel, és sok boldogságot kívántok neki.

( én is ezt tettem, velem szakított a srác, igaz nem is tudta miért, de megtette. most hogy mesélte valakivel jár, akit kb. 2 hete ismer, írtam neki, hogy sok szerencset, orülök neki, és sok boldogságot. ő erre bunkózni kezdett.)


2013. dec. 9. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy hihette csak gúnyolódsz, ironizálsz, szarkasztikus vagy.
2013. dec. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
pedig nem, őszintén kívántam neki.
2013. dec. 9. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól még hihette azt. Őszintén szólva ez tényleg furcsa reakció, bár sztem jó, h így tudsz hozzáállni.


Én csak az esküvőjén gratuláltam egyik volt barátomnak, az is elég fura volt (már az is hogy meghívott).

2013. dec. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
minden kapcsolatát elbénázta, velem is. nagyon bunkó volt, stb... de én nem. És ha ő boldog, akkor én is. Igaz, csúnya dolgokat tett velem, de lehet nem illettünk össze, és komolyan azt kívánom neki, hogy végre legyen már normális kapcsolata, és boldog legyen. Azt is tudom, hogy pletykál hazugságokat a hátam mögött, nem érdekel. Én szerettem őt, de lezártam. Csak azt nem értem, hogy társkereső oldalon miért nézegeti a profilomat, ha már ott van neki az új barátnője?
2013. dec. 9. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!