Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy lány 153-154cm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány 153-154cm körül van, akkor az nagyon alacsony?

Figyelt kérdés
A barátnőimmel kb. egy magasságuak vagyunk. Nagyon alacsony ha valaki ekkora? Kezdeményeznétek egy ilyen lánynál? 15L

2013. dec. 9. 19:40
1 2
 11/15 Tarnolf ***** válasza:
Elég pici hozzám képest, de nem zavar.
2013. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem az, csak gondolom neked is magas pasi kell, és elég hülyén néznétek ki egymás mellett.
2013. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Még nőhetsz és valószínűleg fogsz is. Most nagyon apró lennél mellettem (közel 2 méter vagyok), nem mellesleg túl fiatal is.:D
2013. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

lehet azt hinném rólatok így első blikkre hogy 6.osok vagytok xD (nah jó azért nem biztos)


Nem baj ha ilyen alacsony valaki!

2013. dec. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen alacsony vagyok(155cm), de nem zavar:) sokkal könnyebben lehet pasit találni mint ha majd hogy nem 2méter magas lennék:D meg szerintem nem az a lényeg hogy ki milyen magas/alacsony..láttam már nagyon alacsony csajt nagyon magas pasival is együtt,na és?:) akiket én ismerek srácokat azokat sem zavarja hogy alacsony vagyok,jó néha kapok hülyülésből megjegyzéseket:D de sokszor már azt is mondták hogy nem is baj hogy alacsony vagyok mert hogy ez így aranyos:) 16L
2013. dec. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!