Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Társkeresőn milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Társkeresőn milyen lányoknak írtok/írnátok?

Figyelt kérdés
Mármint milyen kinézetű nőknek? Fontos, hogy dögös legyen, vagy nagy cicije legyen és nagyon vonzó, szexi legyen? Ha valaki viszonylag egyszerű, hétköznapi képeket tesz fel magáról, az kevésbé vonzó? Fontos,hhogy minél többet megmutasson magából vagy inkább önmagát adja és legyen természetes? Mi az ami megfog benneteket egy nőben akár egy-két kép alapján?
2013. dec. 9. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyenek nagy dudái, egy kis arc a sminkjén, falatnyi ruciban.
2013. dec. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tetsszen, ennyi.
2013. dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az életben is inkább az egyszerűbb, "átlagosabb" lányok jönnek be, de ez nem azt jelenti, hogy nem nézem meg a dögös macákat. Mondjuk nekem megvan a véleményem azokról a lányokról, akik mondjuk széttett lábbal kelletik magukat a képeken.
2013. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam az számít, hogy milyen a megjelenése, általában az egész alakos képeket szeretem. 21f
2013. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És átlagos kinézetűnek már írok, ha igényesen ki van töltve az adatlapja, és szimpatikus.
2013. dec. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annak, aki képes írni legalább 1-2 mondatot magáról, komolyabb helyesírási hibák nélkül.
2013. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Annak aki szimpatikus, nem a fürdőszobában fényképezi magát kicsavart *eggmutogatós pózokban, és ki van töltve az adatlapja + e mellé nincs 16352 olvasatlan levele.


de már ezeknek sem, mert nem vagyok jelent társkereső oldalon.

2013. dec. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!