Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőn vagy élőbe könnyeb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn vagy élőbe könnyebb csajozni?

Figyelt kérdés
olyan társ keresőre gondolok ami nem fizetős,
2013. dec. 4. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
személyesen
2013. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Élőben könnyebb, de társkeresőn sem lehetetlen, sőt még itt sem.:D
2013. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom nekem élőbe nem megy. Pedig interneten most független a társkeresőtől ritkán találok egy olyan lányt akivel jókat lehet beszélgetni és képes elfogadni a külsőm miatt is. Élőben ez nehezen megy sokszor én vagyok a balf..sz mert túl parázok mindent ma arra nem voltam képes hogy szemezzek egy nagyon csini lánnyal aki pont az ideálom lenne és ő is mosolyogva nézett rám de elrántottam a fejem féltem, a szemébe nézni el is tűntem onnan. Jó volt hogy már élőbe ismerkedtem meg lányokkal egyikkel össze is jött a dolog bár rövidtávra, szerelem sem volt olyan mély, csak fellángolás volt az egész, egy dugás volt oszt ennyi, meg egy régi csaj akivel csak barátok lettünk, iránta nem éreztem szerelmet csak szimpatikus volt ennyi. Pedig sokan mondták már hogy ne keseredjek el a kövérségem miatt mert jóképű, kedves srác vagyok aki megérdemel egy szép barátnőt mert meg is kaphatná :) Volt egy lány aki rajongott értem, igaz volt barátja csak ezt nem vettem észre. Fene tudja interneten is megtaláltam teljesen véletlen a páromat igaz a távolság nagy úr volt de találkoztunk egyszer ami nagyon jó volt, szinte azonnal csókolóztunk mert már webkamerázásnál is nagyon kívántuk egymást, de sajnos a távolság miatt elengedtük egymást hogy ne kínozzuk magunkat a mély érzelmekkel.
2013. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A férjemmel ilyen társkeresőn ismerkedtünk meg. Nem fejtem ki bővebben. Annyi a lényeg, hogy Ő 2 hete volt regisztálva, amikor írt 5 lánynak, ebből 3 válaszolt is. 1-2 levél után pedig csak én maradtam, mert a többi lány már nem érdekelte....


így is lehet :D


meg úgy is hogy én fél éve voltam fent...több randin és kisebb kapcsolati próbálkozáson voltam túl, mire megismerkedtünk.

Illetve még a társkereső előtt, chatről is volt 2 kapcsolatom.


Élőben 1x próbálkoztam régebben, az egyik barátnőm bátyjával. Az nem jött össze. Igaz nem is tetszett igazán a srác.


27/N

2013. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A csajozást én mondjuk kb a diszkós ismerkedésnek tartom, de amúgy változó mikor hol lehet ismerkedni.


Élőben is volt hogy kolis voltam, sütöttünk palacsintát, körbekínáltam a csajokat, egyikkel eldumáltam, áthívtam filmezni, és onnantól lehet ismerkedni tovább.


De neten is lehet, sztem a lényeg az, hogy leszűrd kinek mennyire komolyak a szándékai, másrészt hamar keríts sort egy igazi talira, onnantól meg élesben megy az egész.


Meg persze embere is válogatja akinek élőben megy az nem fog társkeresővel szórakozni.

2013. dec. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!