Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem tudok már mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudok már mit kezdeni ezzel az érzéssel.

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy kb. 3-4 hónapja tetszik egy srác. Ezzel még nem is lenne gond, de őt nem érdeklem, és tudom, hogy bármit tennék, ez nem fog változni.

Fogalmam sincs, mi fogott meg benne. Flegma, sokszor haszonleső, nagyképű, és egyszer bír, egyszer nem.

Gondoltam rá, hogy az elérhetetlensége tetszik, de ilyen még igazából nem volt velem. Amióta ismerem, bolondulok érte.

Próbáltam ismerkedni, randizgatni, de semmi. Van egy fiú, akinek nagyon tetszem, és adtam neki egy esélyt, de másfél hónapig bírtam csak. Nem tud kialakulni semmi, mindig csak az a bizonyos srác jár a fejemben.

Olyan kapcsolatom va vele, hogy ha esetleg egy rossz szót szólok valakihez, akit kedvel, rögtön én vagyok a rossz, utolsó senki. De amikor békében vagyunk, iszonyat aranyos és vicces tud lenni.

Mit tegyek?


2013. dec. 9. 23:01
 1/5 A kérdező kommentje:
*van
2013. dec. 9. 23:02
 2/5 anonim ***** válasza:

Megszédült nő vagy. Erről van szó :)

Feküdj le vele, és megnyugszol :)

Most vulgáris vagyok, és igaz is: De úgy tűnik neked "túladagolás" kell belőle, hogy ezt észrevedd, és normális életet élj :)

2013. dec. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem próbálj vele minél többet beszélgetni, és ha megismer közelebbről, lehet, hogy minden helyzetben normális lesz veled, és akár még tovább is mehettek (randi,kapcsolat)... Legyél laza, és semmiképp se lássa meg rajtad, hogy oda vagy érte! :)
2013. dec. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Ez a lefeküdni vele dolog nem hangzik rosszul :DD de félek, hogy közben azt kéne hallgatnom, hogy "ah, de jó vagyok.. uh, de király vagyok" XD na jó, ennyire nem vészes a helyzet. :D

2013. dec. 9. 23:23
 5/5 anonim válasza:
hasonló volt velem is. egyik osztálytársam év elején nagyon picit tetszett. jóba lettünk megismertem rájöttem, hogy neki semmi nem fontos csak a lányok és a szex. azóta is azért jóba vagyunk, vagyis egyik nap ölelget tökre szeret, máskor meg hozzám se szól, vagy ha hozzám szól akkor nagyon bunkó... természetesen már nem tetszik! :) (szerencsére csak haver)
2014. márc. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!