Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek gyökér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek gyökér?

Figyelt kérdés
igent mondtam egy randira, de asszem mégsem akarok semmit tőle, megbántani viszont nem akarom, vhogy mégis le kéne koptatni :$$
2013. dec. 10. 04:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Csak magadat add.
2013. dec. 10. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ne magadból indulj ki! :S
2013. dec. 10. 04:07
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Igen, mert azzal, ha gyökér lennél nem bántanád meg. Retard.
2013. dec. 10. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

most gyökér voltál, mégsem érzem magam sértettnek :)

kösz a helpet

2013. dec. 10. 04:09
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen más dolog valakit gyökérnek nevezni, mert nem tudod elviselni az igazságot vagy pedig szimplán gyökérnek lenni :)
2013. dec. 10. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Add önmagad, ha elmész a randira vagy pedig még időben (ne a randi napján) mond meg neki az igazat, hogy meggondoltad magad, mert rájöttél, hogy mégsem szeretnél vele találkozni, de semmiképpen se legyél gyökér, mert miért szeretnéd megbántani a másikat???? Légy őszinte hozzá. 31N
2013. dec. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Ne aggódj, az vagy.
2013. dec. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Locsold le magad vízzel.

21/ nympho

2013. dec. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tenyleg gyok vagy, mert hazudsz magadnak, vagy neki, de inkabb az 1. Csak vmiert szegyelled, de valojaban bejon neked!
2013. dec. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nézd meg az "spanom csaja" című filmet. :) Abból meríthetsz pár ötletet. :D

Viccen kívül....szerintem mondd meg neki, hogy nem akarod megbántani, de elhamarkodottan döntöttél amikor igen mondtál a randira. Esetleg még kamuznék valamit, hogy ne bántsam meg (ne vegye magára és ne okolja magát)....vmi olyasmit, hogy "nem vagyok felkészülve egy új kapcsolatra, mert még nem vagyok túl az exemen...és nem akarom pótléknak használni",vagy vmi hasonlót....

2013. dec. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!