Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom húga szerelmes belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom húga szerelmes belém mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok a barátom húga viszont 14 éves és szerintetek kedvezményezek én is a lány felé vagy próbáljam kerülni ? Barátom szeretné ha együtt lennénk de én nem tudom mi tévő legyen egy 14 éves lánnyal ... Adjak egy esélyt ennek vagy inkább kerüljem a lány ?

Szeretnék vele együtt lenni de még is valahol nem merek vele járni törvények miatt !



#.aábfwadztwqijfewhwbfkewfn
2013. nov. 28. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Még gyerek, és ez ki fog jönni később. Más életvitel, felfogás, testi vágy, jövőre néző tervek. Gondold át, alaposan. Légy szíves.
2013. nov. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Capitananus válasza:
te mázlista disznó:D
2013. nov. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírásodat tekintve szellemileg akár össze is illenétek. :)
2013. nov. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már kaptam privátot és a kérdésre válaszolva neki is egy 14 éves lánnyal nem feküdnék le max akkor ha betölti a 16 éves kort de akkor is átgondolnám !
2013. nov. 28. 16:28
 5/10 anonim ***** válasza:
mit akarsz egy kislánytól?
2013. nov. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Capitananus válasza:
én bevállalnám a helyedbe...
2013. nov. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Te cigány vagy?
2013. nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Itt a saját méltóságodról van szó. Úriemberhez méltatlan sportszerűtlenség 14 éves kis-csajjal kikezdened. Viszont vannak körülmények. Ha viszont a társadalom értékítéletére teszel, amit még úriember is megtenne pl. lakatlan szigeten, akkor a helyzeted nyugodtan kihasználhatod, törvényesen dughatod is, ha a csaj betöltötte a 14-dik életévét.
2013. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kislány az még, hagyd a pitshába. Keress magadnak egy nőt.
2013. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
55%

Fogd meg dugd meg s.eggből szájba p.unciját is dugd meg aztán kész.

Élvezni fogja a helyzetet én kihasználnám a kis friss p.unciját !!! S.permádat verd bele a szájába hadd nyelje le aztán addig kéne dugni amíg engedi mert későbbiekben az a p.unci nem lesz jó agyon fogod használni...

Agyon használt b.ula sosem jó a b.ula olyan mint a cipő ha nem jó kidobod oszt csá !

Gyereket ne csinálj mert attól nem tudsz megszabadulni olyan könnyen mint egy kutyától mert a kutyát kirakod az útszélére és a kutya sem foglalkozik vele...

Fiatal ku.rvákból lesz jó feleség mert más férfiaknak nem fog kelleni az agyon használt p.unci...

2013. nov. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!