Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a ruháról? Ribisnek tűnik benne a viselő? Lányok, ti hordanátok?

Figyelt kérdés

[link] erről van szó.

Nekem eléggé tetszik, meg árban is jó (kb 2000 Ft csak)viszont én is kb 175 cm vagyok,kb mint a modell, nem lenne-e rövid?

Még egy kérdés, cicanacival és csizmával szerintetek mennyire menne?

Mindenki véleményére kíváncsi vagyok, kérlek ne rakjátok át más témába a kérdésem.

17L


2013. dec. 10. 16:12
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

köszi,hogy írtatok!

Igen, nagyon vékonyka is vagyok, csupán 56 kg a magasságomhoz...

2013. dec. 10. 16:25
 12/16 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz a ruha, egyáltalán nem ribis. cicanacival is tök oké :) bár én nem venném fel, nincsen hozzá olyan alakom :P
2013. dec. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
nekem az 1. ruha szine tetszik és szerintem nagyon jó.de csak igy magassarkúval :)
2013. dec. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Egy vidam meleg nyári napon tokeletes

Ahogy vegig setalsz benne magassarkuban a varosban

Mosolyogva :)


Boldogsagot vinnel a ferfiak eletebe

Te lennèl a Nap a Nap helyett mert sugarzik a ruha

Bar kitudja lehet Te alapbol is sugarzol ( ertsd jol):D

Foleg mivel vekony vagy vagy hogy is irjam csinos

Szep hosszu karcsu labakkal kihangsulyozod oket ezzel a ruhaval s a magassarkuval


Tehat inkabb nyarra tennem meg ne fazz

Az ára meg legalabb nem 70 k

Szoval ha masnem vedd meg nyarra :D


Jah es 17/f voltam

Tovabbi kelllemes napot :)

2013. dec. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
ez igen, köszönöm a kedves kommented!:)
2013. dec. 10. 16:56
 16/16 anonim ***** válasza:

Magánvélemény, de az ilyen leopárdmintás ruháktól falra tudnék mászni, nekem egyáltalán nem tetszenek. De ha Te jól érzed Magad benne, akkor ne foglalkozz mással!:)


27F

2013. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!