Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről? Próbáljam meg, vagy felejtsem el? Várom a ti tapasztalataitokat, történeteiket.

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, van egy legjobb fiúbarátom. Nagyon szeretem őt, ő is engem. Két éve nagyon megtetszett, és mivel megbíztam benne, tavaly elmondtam neki. Azt mondta, a barátságunk fontosabb neki, mert mi lesz, ha szakítunk? (Hozzátette, hogy szép vagyok, nincs gond velem) Azt mondta, nem akar elveszíteni. De éppen akkor másvalaki tetszett neki (plátói). Mostanában mintha megváltozott volna. Állandóan szíveket ír (korábban sose, és miután megtudta, hogy tetszik nekem, került minden fizikai érintkezést, szívezést stb.), megdicsér... Vajon megváltozhatott a véleménye rólam? Mit tegyek, hogy végre észrevegyen?! Nagyon-nagyon tetszik, nem bírom elfelejteni. 16/L
2013. dec. 10. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy másképp gondol rád. Üljetek le megbeszélni, akár te is elmondhatod neki az érzéseidet, ha már egyszer úgyis elmondtad.
2013. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem rájött, hogy tetszel neki... beszélj vele
2013. dec. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!!
2013. dec. 10. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!