Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már szerelmes? Elmondan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már szerelmes? Elmondanád nekem milyen egy igazi beteljesült szerelem?

Figyelt kérdés
szerelem

2013. dec. 10. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, nem tudom.
2013. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%
Sosem fogom megtudni, mert farok nőtt a lábaim közé...
2013. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2,5 órát vezetsz be Pestre a karácsonyi vásárra a Vörösmarty térre, mert az asszony oda akart menni, dugó dugó füst 1-esből 2-esbe közben éhes vagy szomjas vagy és majd szétrobban a húgyhólyagod, de kibírod és elmész, majd 3 órán keresztül fogod a kezét mosolyogsz sétálgattok mindent 10x mrgnéztek, ekkor már nagyon éhes vagy de még ő nem az,majd a karácsonyfa előtt megcsókolod a lányt akit szeretsz., majd a végén esztek valamit, és hazafelé átvergődtök a tömegen amíg megtalálod a kocsit mert nagyon messze tudtál csak parkolni, de barátnődet még 1x megcsókolod, majd veszel még neki 1 apróságot pár 100 Ft-ért amit őrizgetni fog élete végéig (legalább is addig míg együtt vagytok) majd hazaindultok ami most már 1 óra 45 perc volt csak, ő már aludt a kocsiban, rád meg megint rád jött a hugyozhatnék mert kicsit le kellett húzni az balakot mert úgy jobb volt neki a levegő.....
2013. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 GentLnazi ***** válasza:
Nem még nem,eddig egészséges voltam nagyjából .
2013. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ASOT ***** válasza:
Én is arra jártam ma és én is elég sokat döcögtem hazafelé utálom ilyen téren pestet...borzasztó.
2013. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%

Jelenleg is az vagyok.


Elmentünk az első megbeszélt randira, és a 12 óra alatt amit együtt töltöttünk, egymásba szerettünk.


Aztán megint találkoztunk, szerelmet vallott, majd én is neki.


És megint találkoztunk, amikor is megtapasztaltuk milyen egymással a testi szerelem.


Eltelt egy hónap. Megkérte a kezemet. Igent mondtam.

Rengeteg időt töltöttünk együtt, egyre jobban és jobban megismertük egymást. Lassan már egyszerre is kimondtuk egymásnak az érzéseinket. Kitaláltuk a másik gondolatát, befejeztük egymás mondatait.


Eltelt 1 év. Összeköltöztünk.


majd fél évvel később szűk család, és pár barát előtt örök hűséget fogadtunk egymásnak.


Még csak 2 éve vagyunk házasok, de alig várom a következő 98 évet ami remélhetőleg még hátravan a közös életünkből, amit együtt akarunk eltölteni:)


Mindenkinek azt kívánom, hogy úgy találja meg a lelki társát, az igazi szerelmet , ahogy én megtaláltam. Mert semmi a világon nem tesz boldogabbá, mint a tudat, hogy vele élhetem le az életemet.


27/N

2013. dec. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!