Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érez valamit irántam vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez valamit irántam vagy csak félreértem?

Figyelt kérdés
Nah szóval , van egy csaj a suliban szép lány de nemigazán fogott meg.....Azt vettem észre egyik órán h a szeme sarkából engem néz , amikor ránéztem gyorsan elkapta a fejét.... Azóta egyre többet csinálja ezt , amikor szünetben egy társaságban vagyunk ugyanígy próbál velem "szemezni" amikor beszélgetünk akkor meg összevissza beszél , nem találja a szavakat...viszont amikor a haverokkal vagyok elég sokszor csúnya szavakkal illet engem viszont amikor én mondok neki valamit akkor sarkon fordul és elmegy.... Szerintetek érez valamit irántam vagy csak sikerült összezavarnia engem?:) előre is köszi a válaszokat jah és hozzá kell tennem h nem vagyok az a nagymenő ...

2013. dec. 7. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:

nem igazán fogott meg?


a leírásod alapján szerintem tetszel neki.

hány éves vagy?

2013. dec. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

15 vagyok

Azért nem fogott meg mert eléggé szereti a trágár szavakat... szinte minden 3. szava baz*meg.... szerencsére velem nem így beszél

2013. dec. 7. 21:21
 3/6 A kérdező kommentje:
de azt h "nem fogott meg" képletesen értsd... nem úgy h nem nyúl hozzám hanem h nem jön be , nem tetszik
2013. dec. 7. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:

ha neked egyáltalán nem tetszik, akkor szerintem eléggé lényegtelen, hogy tetszel-e neki, esetleg érez-e irántad valamit.


azzal hogy csúnyán beszél, lehet csak menőzni akar, mint a legtöbb fiatal. szerintem egy lány szájából pedig főleg kiábrándító és undorító egy trágár szó.


azzal hogy beszól azzal lehet csak fel akarja vonni magára a figyelmedet. vagy bunkó.


azzal hogy otthagy lehet hogy csak szórakozik veled...


összezavarnia szerintem eléggé sikerült téged :)

2013. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, kb én is így viselkedek ha tetszik valaki.
2013. dec. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. dec. 8. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!