Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi szűz meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi szűz meg szingli pasi?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekelne az oka, nem akarok provokálni senkit ezzel a kérdéssel. Ti mit gondoltok, ki vagy mi lehet az oka ennek? A lányok túl válogatósak vagy ti nem elégedtek meg az átlagos, egyszerű lányokkal? A külsőtökkel vagy a személyiségetekkel van probléma? Kíváncsi vagyok, hogy ti hogyan látjátok ezt a helyzetet, és hogy szerintetek mi az oka annak, hogy nem találtok megfelelő párt magatoknak.
2013. dec. 10. 21:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nálam egyfajta zárkózottság párosul a válogatós tulajdonsággal.


Zárkózottság alatt azt értem, hogy nem nagyon járok el társaságokba, kocsmázni bulizni. Ez nem azt jelenti, hogy antiszociális lennék, mert más helyekre pl. túrázni, bóling, strand stb. meg igen. De összességében nem túl széles a baráti köröm.


Másrészről pedig válogatós vagyok. Voltak lányok, akik próbálkoztak nálam, de nem tetszettek. Így nem volt még barátnőm.

21/F

2013. dec. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Mert nincsenek barátaik, nem járnak el sehová. Akik nem itt élik a napjaik 99,99%-át, azoknak vannak barátaik, és barátnőjük is."


Nekem vannak barátaim, eljártam velük is ide-oda. Nem vagyok otthon ülő.


Válogatós vagyok.


Sokáig , 20 éves koromig szűz voltam, mert nem akartam egy akárkivel elveszteni. Szerelemből akartam megtenni, egy olyan nővel, akinek én is fontos vagyok.


Se a külsőmmel, se a belsőmmel nincsen gond. Ízlés kérdése kinek jövök be, kinek nem.


A feleségemet, az igazi szerelmemet, azt a nőt aki tökéletes számomra mind külsőleg, mind belsőleg, mégis itthon ülve ismertem meg az interneten:)


Hát ilyen is van...


Amúgy meg jól kell párt választani. Ennyi a titok.


Megfelelő nőt kell választani, törődni kell a lánnyal, és akkor nem hagy el.:)


24/F

2013. dec. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A szűz meg a szingli nem ugyanaz a kategória.


Nos mint szingli mondom röviden nekem így kényelmes elvégzem a dolgaim és azt csinálok amit csak akarok.

Nem nyavalyog senki nincs elfelejtet szülinap, névnap, évforduló, nem kell felesleges ajándékokat kapnom sem vennem.


12 órákat alszom ha szabadnapos vagyok, senki nem zavar zuhanyzás közben, azt eszek amit akarok.

És a saját lakásomban Isten vagyok bolond lennék erről lemondani.


Ha nyár van kiugorhatok a húgomhoz Hollandiába, v elmegyek apámhoz az Erdélyi nyaralójába.

Senki nem csinál nekem plusz programot és ez király.


A szex nélküli élet károgó varjuinak pedig azt üzenem.

1. A saját életemet jogom van úgy élni ahogy én akarom.

2. Az általam felsorolt dolgok számomra sokkal többet érnek mint a szex.

2013. dec. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Lehet hogy most még tetszik, de előbb vagy utóbb érezni fogod milyen szar magányosnak lenni.


Nekem is elegem lett belőle. És milliószor boldogabb vagyok így , házas férfiként, hogy van aki szeret, hozzám búj, mindig meleg étel, ölelő kar vár itthon.


Ja, és még annyi, hogy ha normális nőt választasz, nem kell lemondani az alvásról, a barátokról, és nem csinál a megkérdezésed nélkül programot, nem rinyál,...meg semmi ilyesmi.


24/F

2013. dec. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hogy miért nincs?


-mindegyik l0tyOnak a pénz kell

-nem kell nekik 20/30as szűz pasi (mivel ugye vagy defektes, vagy bajlódni kellene a betanítással)

2016. szept. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!