Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Z generációnál az a divat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Z generációnál az a divat, hogy minél helytelenebbül írjanak?

Figyelt kérdés
-.-
2013. dec. 11. 15:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, ezt én is tapasztaltam már :/

De talán azért, mert ha divatot csinálnak belőle, akkor eleve nem kell figyelni arra, hogy helyesen írjanak..

2013. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mi az a Z generáció?
2013. dec. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Elkezdődött a Z világháború.
2013. dec. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
2013. dec. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekunk az irodalom tanar azt mondta h nm erdekli h han irunk chaten stb. a helyesirasunk legyen 5-os. Nekem az, nem rontja a szg-es irasom, de mondjuk en cs roviditeni szoktam.
2013. dec. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mármint, WORLD WAR Z?
2013. dec. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én beletartozom ebbe a Z generációba, és mégis idegesít ha egy ember nem tud helyesen írni.

17/F

2013. dec. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Akkora baromság ez a "Z generáció"... én 1994-ben születtem, mikor én kicsi voltam, kb 12-13 éves, már akkor is nagyban mentek ezek a páwáskodások, mobiltelefonok, MSN, iwiw, stb stb...a lányok már akkor is kint hordták a p*csájukat, mikor 13 évesek voltak. '94-nek még bőven benne kéne, hogy legyen.
2013. dec. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Kedves #8-as, a Z generációnak semmi köze a "páwákhoz" és a lányok erkölcséhez.


"A Z generáció tagjai 1995 és 2012 között születtek, s teljesen különböznek az azt megelőző Y generáció tagjaitól. f [1]

A mai 18 évesek és az annál fiatalabbak beleszülettek a digitális technológiák világába, amelyben már elképzelhetetlen élni a Web 2.0, mobiltelefonok, más digitális és kommunikációs eszközök használata nélkül. A Z generációra használt másik fogalom a Marc Prensky által alkotott "digitális bennszülöttek" kifejezés. f [2]

A mai diákok azok - általános iskolásoktól kezdve a felsőoktatásban tanulókig -, akik ebben az új világban nőttek fel. Teljesen megváltoztak tanulási szokásaik, s ez problémákat vett fel az oktatási rendszerben is, elsősorban a tanítási módszerek területén. A tanároknak ("digitális bevándorlók" - Marc Prensky) nehéz átadni tudásukat a mai fiataloknak, akik hozzá vannak szokva a gyors információáramláshoz, és annak befogadásához. Képesek egyszerre több mindennel párhuzamosan is foglalkozni. A mai fiatalok egyre kevesebb időt töltenek olvasással, viszont egyre többet játszanak pl. számítógépes játékokkal. f [2]

A kommunikációs eszközök fejlődésével és gyorsaságával egyre több információhoz jutnak, és ezeket máshogy dolgozzák fel, és emiatt másképp is gondolkodnak, mint az X vagy az Y generáció tagja"

2013. dec. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%

Ja és azt elfelejtettem leírni, hogy irígylem akinek ez a legnagyobb problémája, szerintem ha én még ilyeneken is felhúznám magam, egész nap ideges lennék.

És bevallom, nem figyelek oda gépezés közben, hgoy helyesen írok-e, mert könnyebb ékezetek nélkül gépelni.


Egyébként,

JUK JUKAS TELYAAAA


JUK JUK JUK JUK JUK JUK JUK

2013. dec. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!