Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon irritáló ez az új...

Nagyon irritáló ez az új "divat", hogy minél kurvásabban öltözködni és minél sügérebbnek látszani. Mi a jó ebben az új "divatban"?

Figyelt kérdés
2008. aug. 9. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
mit értesz kurvás alatt?
2008. aug. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

A te kérdésed előtt van egy drogokról szóló kérdés: nos, kb. azt tudom válaszolni itt is, amit ott.

Azt látják a haveroktól, hogy minél hülyébben viselkedsz, minél több mindenedet dobod ki, annál menőbb vagy. Ezeket az embereket nem érdekli, hogy a felnőttek mit gondolnak, egyszerűen mennek a bandavezér után, és azon versengenek, hogy ki tud minél nagyobb hülyeségeket csinálni.

Semmi jó nincs ebben, és remélhetőleg ki is növik pár év múlva, aztán már csak röhögni fognak a 14-15 éves önmagukon pont úgy, ahogy immár felnőtt fejjel én is röhögök a 10 évvel ezelőtti önmagamon. :)

2008. aug. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Teljesen átirták a kérdésemet...

a kérdés eredetileg úgy van, hogy:

Miért van ilyen sok kamaszkorú liba mostanában?

és a kiegészítés pedig úgy van, hogy:

Nagyon irritáló ez az új "divat", hogy minnél kurvásabban öltözködni és minnél sügérebbnek látszani, mi a jó ebben az új divatban?

na szóval így volt az eredeti kérdésem és már nagyon elegem van, hogy folyton átirják a kérdésemet és az biztos, hogy ez volt az utolsó kérdésem ezen az oldalon...!!!!

2008. aug. 9. 11:57
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a csajok egyszerűen visszafelé mennek az evolúcióban és nem képesek felfogni, hogy mi férfiak utáljuk azt, ha ribancnak öltöznek... azt hiszik ezzel imponálhatnak, pedig rohadtul nem.
2009. máj. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
én bírom a kurv ás csajokat:D szerintem jól néz ki egy rózsaszín ruhás szőke barbie:)
2009. szept. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
fú, én is ismerek ilyen lányokat, akik 13-14 évesek és kilátszik szinte az egész seggük, annyira letolják magukról a farmert.
2010. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Adri+ válasza:

Én imádom az ilyen kvâs leányokat.

Minnél minibb a szoknya és a felsőjük, annál jobb.

Minnél creolabb és vagy giantabb még annál is jobb.

3.5m+tól igazi giant a giant. A 2m9c az hol tall? Sehol.

Én már láttam itthoni 3.5m+ giant csajokat.

Várom őket, hogy párom legyenek. Csak hol bújkálnak?


Szép éjszakát kívánok :


Adri+

2019. jún. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!