Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nincs elegetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nincs elegetek a facebookbol?

Figyelt kérdés
Mindenki ott beszélget, es eloben semmi, van aki ott ismerkedik, es sokak a likok alapjan itelkeznek.

2013. dec. 11. 15:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ezért inkább kiírsz egy kérdést egy internetes weboldalon..
2013. dec. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én is ott ismertem meg a pasimat,3éve járunk. mi ezzel a baj? és ki mondja, h élőben semmi sincs? vannak barátaim, haverjaim..:)
2013. dec. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
facebook a kapcsolattartásra lett kitalálva, az unokatestvérem messze lakik, és ott szoktunk beszélgetni, mert személyesen ritkán tudunk, és interneten ismertem meg egy lányt, mert egyikünknek sem megy túl jól az ismerkedés, és az utcán főleg csak ku*v*kat lehet találni, és még nem találkoztunk, most ezzel mi a gond? nekem is sok bajom van a facebookkal, de van jó oldala is, csak ki kell használni
2013. dec. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Engem inkább az dühít, hogy az emberek képtelenek nélküle élni.

Jó ha van, hasznos, meg minden, de azért van egy határ, amit elég sokan átlépnek, ha a fb-ról van szó...

2013. dec. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
én sosem ítélek meg senkit a likja alapján. hiszen olyanja mindenkinek van, de senkit sem érdekel a másé.
2013. dec. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
na meg tudod, nem a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni..:DDDD
2013. dec. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
de, nekem rohadtul elegem van, mindenki csak ott lóg:)
2013. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem ez dühít: Kiírja, hogy "olyan szomorú vagyok" Vâlasz: - Mi a baj?....- Nem akarok beszélni róla. Akkor minek írta ki, hogy szomorú?? Kiírjàk, hogy esik az eső. Tényleg bameg jó, hogy szolsz, mert nekem nincs ám ablakom. Meg a hülye idézetek, persze angolul, a 10 ezer smàrolós kép ami a râadâsul a főoldalon megjelenik, mert engem termèszetesen a szerelmi életük is roppantul érdekel.
2013. dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8 Ezért lett a több mint 7-800 ismerősömből hirtelen alig 100. Meguntam az ilyen majmokat.
2013. dec. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8as


kedvencem az is, amikor direkt angolul irkálnak ki dolgokat, hogy mutogassák, hogy mekkora menők... FULL hibásan :D

2013. dec. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!