Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem az embereket!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem az embereket! Valaki kérlek egy értelmes válasszal szolgáljon. Veletek is van/volt ilyen?

Figyelt kérdés
nem értem mindenki a pasikkal és a csajokkal foglalkozik..Komolyan tanulni luxus??! Már elnézést de azért h egy 11 éves nem jár iskolába mert a pasijával lóg??Ehez már diploma kell :D meg a fiú iszik cigizik hát akkor éljenek boldogan az utcán vagy az anyuknál...Ha valamelyik anyuka &apuka vagy éppen egy korombeli akkor kérlek válaszoljatok erre a kérdésre pls.(Amúgy egy 6.os lány írta ezt a kérdést mert az osztálytársai idióták)

2013. dec. 11. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos mostanában ez a menő :( Évről évre rosszabb :(
2013. dec. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudok hozzászólni. szerintem minden 25 év alatti emberpéldány idióta. 20 alatt meg pláne, 15 alatt meg még nem hogy nem fejlődött ki, hanem fejlődésnek sem indult az agyuk.
2013. dec. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne a 11 évest hibáztasd, hanem a szüleit.

Ennyit erről.

2013. dec. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az olyanoknak idővel benő a fejük, csak lehet hogy késő lesz. Azután ahogy otthagyják a sulit, utcára kerülnek drogot árulnak és a testüket árulják
2013. dec. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van aki egyetemre is azért jelentkezik, h csajozzon/pasizzon, illetve mindent csinál csak nem tanul, na ez a szánalom :)
2013. dec. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért mert manapság nem lehet lekeverni egy nagy pofont a gyereknek a suliban. Bezzeg én kaptam néha tanulószobán olyan tockost, hogy az asztal adta a másik felét.

Visszatekintve nem vált káromra.

36 F

2013. dec. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!